10 celebrít, ktoré neznášajú Valentína: Čo také sa im stalo? (FOTO)

10 celebrít, ktoré neznášajú Valentína: Čo také sa im stalo? (FOTO)
10 fotiek v galérií
Napriek tomu, že na nás z každej strany útočia srdiečka, kvetiny č iné romantické gestá, nie všetci sme nadšení. Niekto Valentín ignoruje či rovno neznáša a výnimkou nie sú ani celebrity. 

Medzi známymi ľuďmi je množstvo takých, koré sviatok zamilovaných nemusia a pokojne to povedia nahlas. Neoslavujú ho a ani neplánujú, hoci po svojom boku majú milovanú polovičku. Kto je napríklad ukážkou odporcu Valentína?

Herec Ashton Kutcher sa netají tým, že 14. február nijako špeciálne nerieši. Nerobil to s prvou manželkou Demi Moore a nerobí to ani s aktuálnou Milou Kunis. Podľa jeho slov je to zbytočný sviatok, nakoľko pár by mal oslavovať každý jeden deň. Dať si bozk, prípadne aj niečo viac, udržiavať vášeň a lásku. Jeden vyhradený deň hercovi nesedí, a preto ho ani neslávi.

Kto ďalší sa priznal k tomu, že Valentín obchádza? Prečítajte si v galérii, prečo naň zanevrela herečka Jennifer Lawrence alebo Drew Barrymore.

Autor: ling
Foto: Getty Images, Profimedia

 10 fotografií

10 celebrít, ktoré neznášajú Valentína: Čo také sa im stalo? (FOTO)10 celebrít, ktoré neznášajú Valentína: Čo také sa im stalo? (FOTO)10 celebrít, ktoré neznášajú Valentína: Čo také sa im stalo? (FOTO)10 celebrít, ktoré neznášajú Valentína: Čo také sa im stalo? (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa