15x obyčajná mama a nie vojvodkyňa: Meghan Markle už na štýl kašle (FOTO)

15x obyčajná mama a nie vojvodkyňa: Meghan Markle už na štýl kašle (FOTO)
15 fotiek v galérií
S príchodom Meghan Markle do kráľovskej rodiny sa veľa hovorilo o modernizácii, ktorú so sebou prináša a aj o štýle, ktorým osviežuje tamojšiu konzervatívnosť. Avšak, veci sa trochu zmenili...

Ukazuje sa, že manželka princa Harryho to od svadby nemá ľahké a titul jej priniesol viac starostí ako radostí. Či je to tým, alebo zmenou priorít po narodení synčeka, no prispôsobila sa a zo svojich módnych nárokov poľavila. Za ostatné mesiace toľkokrát predviedla štýl á la bežná mamička, že to vyzerá na pomerne slušnú zmenu šatníka.

 

Sexi šaty išli bokom a Meghan začala nosiť iné strihy. Sú voľnejšie, menej elegantné a povedzme si rovno, že skôr praktické ako príťažlivé. Oprášila aj nohavice, bežné blúzky či džínsovú bundu a ako vidno, je jej v takomto oblečení dobre. Síce nepôsobí ako posh vojvodkyňa, no týmto štýlom je bežným ľuďom bližšia. Uvidíme, či ide len o dočasnú zmenu alebo sa Meghan Markle stáva konzervatívnejšou.

Pozrite si Meghan nahodenú ako bežnú mamu v galérii pod článkom. Nadmerný sexepíl nečakajte, skôr praktickosť a obyčajný look. Kedy sa vám vojvodkyňa páči viac?

Autor: ling
Foto: Getty Images

 15 fotografií

15x obyčajná mama a nie vojvodkyňa: Meghan Markle už na štýl kašle (FOTO)15x obyčajná mama a nie vojvodkyňa: Meghan Markle už na štýl kašle (FOTO)15x obyčajná mama a nie vojvodkyňa: Meghan Markle už na štýl kašle (FOTO)15x obyčajná mama a nie vojvodkyňa: Meghan Markle už na štýl kašle (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa