3 prekvapivé fakty o Diane a Charlesovi: Čo princezná radšej tajila?

3 prekvapivé fakty o Diane a Charlesovi: Čo princezná radšej tajila?
25 fotiek v galérií
Detaily z ich vzťahu pozná celý svet. Mladučká Diana Spencer sa vydala za britského následníka trónu, ale láska nevydržala. Jej tragický osud je známy, ale niektoré veci predsa len ostali zatajené. Vedeli ste, že...

...sa pred svadbou takmer nevideli?
V dnešnej dobe je takmer nepredstaviteľné, aby sa snúbenci takmer nepoznali. Ako však odhalil dokument k výročiu Dianinej smrti, s Charlesom sa pred svadbou stretla iba 12-krát. Ich zásnuby trvali 5 mesiacov, no spoločne stráveného času bolo minimum.

...Charles musel vyzerať vyšší?
Môže sa to zdať ako banalita, ale odkaz je jasný. Napriek tomu, že Diana bola rovnako vysoká ako Charles, na oficiálnych fotografiách je on o pol hlavy vyšší. Či vedľa seba stoja, sedia alebo sú k sebe privinutí, budúci kráľ vytŕča, aby podčiarkol dôležitosť svojej osoby.

Sexi vnučka (29) Elvisa Presleyho išla do naha: Ukázala absolútne všetko, kráľ rokenrolu by zaplakal!

...Diana sa aspoň trochu pomstila?
Všetci vedia, že po rozchode Diana mohla ostať žiť v Kensingtonskom paláci a Charles sa odsťahoval o pár ulíc ďalej. Málokto ale už vie, že Diana z pomsty nechala vymeniť zámky a Charles sa tak nevedel dostať k svojim veciam. Poslal po ne svojho služobníka, ale nepochodil. Ako prezradil kronikár kráľovskej rodiny, nahnevaná Diana bola rýchlejšia a pred rozvodom to ešte manželovi trochu sťažila.

Chcete vedieť viac o páre, ktorý napriek nešťastnému koncu stále má čím prekvapiť? Ešte viac sa dočítate v galérii pod článkom.

Autor: ling
Foto: Profimedia, Getty Images

 25 fotografií

3 prekvapivé fakty o Diane a Charlesovi: Čo princezná radšej tajila?3 prekvapivé fakty o Diane a Charlesovi: Čo princezná radšej tajila?3 prekvapivé fakty o Diane a Charlesovi: Čo princezná radšej tajila?3 prekvapivé fakty o Diane a Charlesovi: Čo princezná radšej tajila?
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa