3 vety, ktoré povie iba neverný chlap!

3 vety, ktoré povie iba neverný chlap!

Reč tela nám podľa nevedomých pohybov vie prezradiť skryté úmysly človeka, či hovorí alebo skrýva pravdu. Čo však v prípade, keď tieto pohyby chlap zvládol?

Ako zistiť, čo má s nami v úmysle, či sú jeho prejavy láskyplné alebo nám hovorí a šepká do ucha niečo klamlivé, pretože nám bol, či stále je neverný? Dobre si naštudujte, ako sa vyjadruje muž podozrivý z nevery.

1. Nezaslúžim si ťa
Toto je základná veta, ktorou sa chlap vyhovára, keď sa žene nevenuje naplno. Nechce ju údajne okrádať o drahocenný čas, preto s ňou nezdieľa všetky aktivity. Ospravedlňuje to tým, že si vlastne za trest, lebo nie je hoden jej lásky, dovolil za jej chrbtom nájsť horšiu slečnu, ktorá by ho vytrestala a „naučila“ ho vážiť si vás a vám podobných super ľudí.

2. Si na mňa príliš dobrá
Akási slabá odnož prvej vety. Neverný chlap, ktorý svoje milenky dokonale skrýva a venuje sa bez straty emócií aj svojej vlastnej žene, si uvedomuje, že sa s týmto dôveryhodným človekom zahráva. Že to nie je v poriadku a občas z neho vyletí pár podobných slov ako "si moc dobrá a nepreháňaj to s láskou ku mne" a pod. Mužovi akoby vadilo, že ho milujete za jeho previnenia, o ktorých nič vlastne netušíte.

3. Záleží mi len na tvojom šťastí
Nechceme krivdiť tej hŕstke chlapov s čistými úmyslami vo vzťahu, ktorí svoje polovičky skutočne bezmedzne milujú, ale väčšia ľudského ega myslí v prvom rade na seba. Takže, keď nejakému gigolovi "záleží" viac na vašom šťastí, znamená to, že vie, že budete spokojnejšia bez neho, pretože je to človek mnohých tvárí, nečistých úmyslov, neperspektívny ako manžel a vo vzťahu, kde sa cíti on spokojne vládne žiarlivosť, majetnickosť a jeho vlastné pravidlá, že ho poslúchate. 

Pokiaľ sa s vami chlap začne rozprávať aj na tému otvorených vzťahov, a aké by to bolo možno skvelé pre vaše potreby mať okrem manžel aj milenca, a že vám chce tým umožniť spoznať skutočný život a iných sexuálnych partnerov, dajte mu facku a rozíďte sa s ním. Tento muž si chystal svoju vlastnú polievočku, ako by mohol legálne pokračovať v jeho zahýbaní.  

Autor: bb
Foto: Shutterstock

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Manželstvo"

Poradňa