4x kde si chlapi ukladajú čísla mileniek

4x kde si chlapi ukladajú čísla mileniek

Prezeráte mu tajne mobil, či si za posledné obdobie neuložil nejaké nové číslo, ktoré by mohlo ukrávať nejakú dotieravú sokyňu alebo sexi slečnu, o ktorú má chlap vážny záujem? Kde si vlastne muži ukladajú čísla na ženy, ktorým chcú tajne neskôr volať?

1. Pod falošným mužským menom
Toto je najstarší trik, ktorý praktizujú všetci muži. Pokiaľ si všimnete, že telefonuje denne trikrát s jedným človekom, ktorý je v jeho adresári nový, skontrolujte si aj partnerove smsky z tohto čísla (ak ich nevymazal). Pokiaľ je to mužský kontakt a esemeska z čísla bude písaná v ženskom rode, trafili ste klinec po hlavičke.  

2. Omyl, Nebrať...
Takto nejako vyzerajú v jeho kontaktoch mená mileniek. Váš muž si ich označil slovíčkami ako Omyl alebo Nebrať. Muži tak majú výhovorku, že ide o rôznych úchylákov alebo telefonické ponuky, na ktoré nechcú reagovať, a tak nemáte dôvod žiarliť a zbytočne zisťovať, KTO sa za týmito zakázanými číslami vlastne skrýva.

3. Koncepty správ
Múdrejší chlap si číslo milenky rozhodne neuloží priamo do „kontaktov“, aby vám to zbytočne neuľahčoval. Zatají ho najčastejšie niekde do konceptov správ, kde má už roky archivované čísla účtov, PIN, heslá a iné dôležité údaje, kam mu nechodíte a kde sa jedno mobilné čísielko úplne stratí. 

4. Snaží sa ho zapamätať
Muži sa nás snažia prekabátiť tým, že si čísla svojich mileniek chcú čo najskôr zapamätať. Ak sa im to nedarí, uvidíte to v jeho menu volaných čísiel. Objaví sa tam totiž to isté telefónne číslo desaťkrát len s obmenou jednej číslice, ktorú si už váš chlap nezapamätal, a tak to skúšal a skúšal, až kým sa JEJ nedovolal.

Sledovať mobil partnera je istota, že prípadnú milenku odhalíte. Ako však vaše podozrenie aj potvrdiť, to už je na vás. Skúste na falošné číslo zavolať z jeho telefónu a uvidíte KTO sa vám ozve...

Autor: Denisa

Mohlo by vás tiež zaujímať...

Byť vo vzťahu je síce skvelé, no nie všetko je vždy ideálne. Muži dobre vedia, čo im s partnerkou po boku vadí a čomu by sa najradšej vyhli. V článku Čo chlapi neznášajú vo vzťahoch sme pre vás zrekapitulovali ich pocity a vy aspoň viete, na čo si v záujme spoločnej lásky dávať pozor. 

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Manželstvo"

Poradňa