60-ročná Melanie Griffith sa nehanbí: Odhodila bikiny a ukázala holé... (FOTO)

60-ročná Melanie Griffith sa nehanbí: Odhodila bikiny a ukázala holé... (FOTO)
22 fotiek v galérií
V 80-tych rokoch vystrelila hore a doteraz je celebritou, ktorá ľudí zaujíma. Melanie Griffith má už po 60-tke, no jej elán jej zostal. Vidno to aj na záberoch z dovolenky, ktorú dokonca okorenila opaľovaním sa hore bez!

Úspešná herečka sa vybrala k moru a aj vo vyššom veku sa nestránila vhupsnúť do bikín. Štíhlosť jej nechýba a hoci pružnosť pokožky nie je to, čo bývalo, na ženu v dôchodku to vôbec nie je na zahodenie. Bývalá manželka Antonia Banderasa navyše odhodila vrchný diel plaviek a zvedaví paparazzi mali úlovok, aký sa len tak nevidí. Nájdete ho v galérii pod článkom!

61-ročná herečka sa pomerne nedávno podelila s informáciami o svojom zdravotnom stave. Podstúpila finálny zákrok na odstránenie rakoviny kože z tváre a mala by byť v poriadku. Navyše je dlhšie známe, že trpí epilepsiou, ktorú jej diagnostikovali až roky potom, čo ju trápili problémy. Dnes už podstupuje liečbu, cíti sa lepšie a na fotografiách z dovolenky to aj vidno.

Pozrite si Melanie Griffith v galérii pod článkom - paparazzi sa naozaj posnažili... Napriek tomu treba povedať, že “babička” Melanie sa rozhodne nemusí hanbiť!

Autor: ling
Foto: Splashnews, Getty Images

 22 fotografií

60-ročná Melanie Griffith sa nehanbí: Odhodila bikiny a ukázala holé... (FOTO)60-ročná Melanie Griffith sa nehanbí: Odhodila bikiny a ukázala holé... (FOTO)60-ročná Melanie Griffith sa nehanbí: Odhodila bikiny a ukázala holé... (FOTO)60-ročná Melanie Griffith sa nehanbí: Odhodila bikiny a ukázala holé... (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa