88-ročná babička dokazuje, že vek je len číslo: Pozrite sa, čo vyvádza na Instagrame! (FOTO)

88-ročná babička dokazuje, že vek je len číslo: Pozrite sa, čo vyvádza na Instagrame! (FOTO)
12 fotiek v galérií

88-ročná Helen Ruth Van Winkle, známa však skôr pod prezývkou Baddiewinkle, nie je ani zďaleka typickou babičkou, akú by sme si predstavovali.

Táto štýlová babička má dokonca svoj Instagram s viac ako 3,5 miliónom sledovateľov! Medzi jej fanúšikov patrí i známa speváčka Rihanna.

Babička hviezdou
Baddiewinkle je známou osobnosťou internetu. Vo svojom úctyhodnom veku spolupracuje s mnohými spoločnosťami ako napríklad Burger King, je súčasťou rôznych reklamných kampaní a písalo sa (a stále sa píše) o nej na mnohých internetových stránkach i stránkach časopisov.

Jej manžel zomrel pri autonehode na ich 35. výročie sobáša a neskôr jej zákerná rakovina vzala i syna. Baddiewinkle v interview pre CNN Money povedala: „Stratila som manžela aj syna a bola som už unavená z trúchlenia, tak som znovuobjavila samú seba.“ Odvtedy sa táto babička snaží vychutnávať život naplno. A že sa jej to darí. Medzi jej kamošky patrí napríklad aj Khloe Kardashian či Miley Cyrus.

V 7 rokoch inšpiráciou: Dievčatko s amputovanými nohami sa stalo modelkou!

Odštartovala to jedna fotka
Na začiatku tohto všetkého bola jedna fotka, ktorú v apríli 2014 na Instagrame uverejnila pra-pra- vnučka tejto dnes tak známej babičky. Na fotke pózuje „Baddie“ ukazujúc „peace“ (mier) gesto,  oblečená v dúhovo zafarbenom tričku a v šortkách z odstrihnutých džínsov. Odvtedy pritiahla pozornosť tisícov ľudí po celom svete.

Je sama sebou
„Baddie“ sa nebojí byť sama sebou. Prezentuje sa spôsobom, ktorý by sme od dámy v jej veku často nečakali, rada šokuje a nerieši, či sa to niekomu nepáči alebo ju niekto nemá rád. Pre magazín Papermag.com na otázku, akú jednu vec by odkázala svetu, povedala: „Povedala by som, žite naplno. Buďte láskaví ku každému. Aj keď vás niektorí ľudia nemajú radi, buďte k nim láskaví aj tak. Pozdvihnite ich, ak sa cítia zle. A starším ľuďom (by som odkázala): ´Vyjdite von a robte všetko to, o čom si druhí myslia, že to nedokážete.´“

Fotka ženy plačúcej v sprche vas dostane! Aký skrýva odkaz?

Táto úžasná žena je inšpiráciou pre mnohých, a to nielen ľudí v jej veku. Jeden komentár od fanúšičky na Instagrame je pekným vyznaním. Píše sa v ňom: „Ste takou inšpiráciou. Prečo sa báť starnutia? Je to smiešne. Ste naozaj úžasná. Mladá srdcom.“ „Baddie“ svojím prístupom ukazuje, že vek je skutočne len číslom, a že ľudia vo vyššom veku sa nemusia báť vyjsť do ulíc a robiť veci, o ktorých si možno myslia, že v ich veku sú nepatričné.

Kliknite do galérie pod článkom.

Autor: Mária
Foto: instagram.com/baddiewinkle/?hl=en

 12 fotografií

88-ročná babička dokazuje, že vek je len číslo: Pozrite sa, čo vyvádza na Instagrame! (FOTO)88-ročná babička dokazuje, že vek je len číslo: Pozrite sa, čo vyvádza na Instagrame! (FOTO)88-ročná babička dokazuje, že vek je len číslo: Pozrite sa, čo vyvádza na Instagrame! (FOTO)88-ročná babička dokazuje, že vek je len číslo: Pozrite sa, čo vyvádza na Instagrame! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Príbehy zo života"

Poradňa