Aby vám na sviatky domácnosť voňala

Aby vám na sviatky domácnosť voňala

Predvianočné upratovanie a zhon už každý z nás dobre pozná. Zamysleli ste sa ale nad upratovaním v Novom roku? Svojej domácnosti dávame počas sviatkov poriadne zabrať. Po nich vytúžene čaká na svoj generálny poriadok.

Tak ako sebe, doprajte aj svojej domácnosti v roku 2016 nový štart. Vyskúšajte obľúbené a kvalitné pracie a čistiace prostriedky, teraz v nových variantoch, ktoré vám prináša spoločnosť Henkel Slovensko.

Perte rozumne a štýlovo
Medzi vianočným oddychom a návštevami sa kôš s bielizňou zvykne naplniť až po okraj. Novoročné pranie si preto vyžaduje rýchle a kvalitné riešenie. Šetrite svoj čas, energiu i cenné eurá pre váš rodinný  rozpočet. Značka Persil vám už tradične prináša kvalitné pracie prostriedky, s ktorými je pranie hračkou:

Persil gél Freshness by Silan
Najlepší Persil gél si teraz môžete zakúpiť aj v novom variante. Obľúbené prémiové pracie gély rozširujú svoje portfólio o Persil gél Freshness by Silan (Persil gél so sviežosťou Silanu). Novinku s  príťažlivou vôňou s doposiaľ nepoužitým parfémom si vybrali samotní spotrebitelia. Počas testovania ju označili za najobľúbenejšiu .

Persil Red Ribbon
Doprajte svojmu šatníku a svojej práčke pred Novým rokom štýlový darček. Spoločnosť Henkel myslí na svojich verných zákazníkov aj v čase najkrajších sviatkov v roku. Tradične prináša obľúbenú edíciu Persil Red Ribbon. Červenou stuhou previazaný Persil poteší svojou výnimočnou kvalitou a elegantným vianočným balením. Navyše, pracie prostriedky značky Persil sú maximálne účinné už pri 20°C, čím výrazne šetria vaše oblečenie a vytvárajú značnú úsporu energie.

Perwoll Care&Repair
Zlatá novinka, ktorá si poradí s každým problémom. Špeciálna receptúra obsiahnutá v Perwoll Care&Repair odstraňuje žmolky a štiepenie vlákien až o 80%. Zázračné schopnosti špeciálnej receptúry novinky potvrdili aj samotní spotrebitelia. Až 90% opýtaných označilo, že novinka odpovedá na ich problémy počas prania.

Nezabúdajte na aviváž
Tajomstvom dokonale čistej a krásne voňavej bielizne je kombinované používanie pracieho prostriedku a aviváže. Práve tá dodá vašim obľúbeným kúskom zo šatníka na dotyk neodolateľnú hebkosť a krásnu vôňu. Ak patríte medzi trendsetterov, vedzte, že módnym trendom nepodlieha iba váš šatník, ale aj to, čím ho periete. Buďte IN a používajte aviváž vo farbách, ktoré sú navrhované podľa aktuálneho módneho diktátu. A ten znie jasne, hitom je ružová!

Silan Soft&Oils Pink
Obľúbený koncept aviváží Soft&Oils rozširuje svoje portfólio o trendy ružový variant. Dokonalá súhra opojnej vône ruže, kvetu ylang ylang a sviežej broskyne s vanilkou si vás i váš šatník okamžite získa. Doprajte si dokonalú starostlivosť o vašu bielizeň s novinkou, ktorá ju nielen krásne prevonia ale vďaka špeciálnej receptúre olejov ju zároveň chráni pred poškodením.

Doprajte aj umývačke riadu
Celý rok nám poctivo slúži a v čase sviatkov jej dávame zabrať stonásobne. Henkel prináša nové Somat aditíva, ktoré poskytnú kompaktnú starostlivosť o vašu umývačku riadu. Postarajú sa o jej bezchybnú čistotu, čím predlžujú jej životnosť. Bonusom je moderný dizajn naprieč celým radom produktu. Okrem inovatívneho dizajnu prichádza i nová  svieža vôňa. Vyskúšajte nový Somat

Čisté okná sú základ
Umývanie okien je skalopevnou aktivitou nášho upratovacieho zoznamu po celý rok. Spríjemniť si ho ako je len možné je cieľom mnohých z nás. Kľúčom k úspechu je správna technika a vhodný čistiaci prostriedok. Grif príde vekom, účinný prostriedok si ale môžete zadovážiť hneď. Vyskúšajte nový Clin, s ktorým ostanú vaše okná lesklé a bez šmúh až 5x dlhšie. Špeciálne zloženie s impregnačným efektom odpudzujúce vodu a špinu.

Platená reklama

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Domáce práce"

Poradňa