Aha, ako Harry dbá na Meghan: Tieto momentky ho prezrádzajú (FOTO)

Aha, ako Harry dbá na Meghan: Tieto momentky ho prezrádzajú (FOTO)
22 fotiek v galérií
Veľa sa hovorí o tom, že Harry je prehnane ochranársky. Sám to potvrdil svojou spoveďou, ktorá začínala aj končila pri spomienkach na tragickú smrť jeho mamy, takže sa niet čo čudovať. Ju ochrániť nevedel, ale manželku Meghan môže.

Kráľovský pár sa tak od svadby drží pomerne bokom, odsťahovali sa mimo mesta, taja súkromné veci týkajúce sa ich rodiny a snažia sa mať dosť času mimo oficiálnych povinností. Keď sa však verejne ukážu, stačí jeden pohľad a je jasné, že princ Harry to s ochranárstvom myslí naozaj vážne. Prezrádzajú to jeho gestá, pohľady a nakoniec i slová, ktorými to už potvrdil. Vraj sa mu s každým bleskom či cvaknutím fotoaparátu vracajú hrozné spomienky a preto má v sebe stále stach.

Krásku z legendárneho seriálu M*A*S*H by ste dnes nespoznali: Aj po osemdesiatke je kočka!
 

Pozrite sa s nami, ako syn zosnulej princeznej Diany a princa Charlesa na každom kroku sleduje manželku. Je veľmi pozorný, džentlmenský i ochranársky, nakoľko je preňho dôležitou súčasťou jeho nového živpta. Je matkou jeho dieťaťa a ženou, ktorámu celkom zmenila život. Sám si uvedomuje, ako veľmi sa zmenil ten jej po spoločnej svadbe, a tak sa ju snaží brániť aj pred nadmerným záujmom médií a verejnosti.

Pozrite si galantného Harryho v galérii pod článkom. Menšie či väčšie gestá hovoria zaňho...

Autor: ling
Foto: Getty Images

 22 fotografií

Aha, ako Harry dbá na Meghan: Tieto momentky ho prezrádzajú (FOTO)Aha, ako Harry dbá na Meghan: Tieto momentky ho prezrádzajú (FOTO)Aha, ako Harry dbá na Meghan: Tieto momentky ho prezrádzajú (FOTO)Aha, ako Harry dbá na Meghan: Tieto momentky ho prezrádzajú (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa