Aha, ako sa predvádza! J.Lo sa snaží dokázať, že ešte nepatrí do starého železa! (FOTO)

Aha, ako sa predvádza! J.Lo sa snaží dokázať, že ešte nepatrí do starého železa! (FOTO)
38 fotiek v galérií

Speváčka a herečka Jennifer Lopez (50) je v poslednej dobe čoraz odvážnejšia a osud jej naozaj praje. Tento rok oslávila päťdesiatku, zasnúbila sa, natočila film, vyrazila na turné a popri tom všetkom vyzerá lepšie, než kedykoľvek predtým.

Pred pár dňami JLo odpremiérovala film Zlatokopky (v angl. origináli Hustlers), v ktorom mala hlavnú rolu a jej výkon kritici označili ako najlepší v jej kariére. Kvôli filmu, ktorý sa odohráva v striptérskom prostredí sa JLo musela aj naučiť tancovať pri tyči.

Jennifer Lopez oslávila 24. júla päťdesiatku, ale čo by bola za divu, ak by jej oslava trvala iba jeden deň? Okrem veľkolepej párty s gigantickou tortou usporiadala pre svojich fanúšikov turné, aby mohla oslavovať aj s nimi.

 

Kariérne úspechy dopĺňa aj rodinné šťastie, ktorého má JLo tento rok tiež viac, než dosť. V marci sa zasnúbila s bejzbalistom Alexom Rodriguezom, ktorý je od speváčky mladší o šesť rokov. Avšak, Jennifer nemusí mať strach o svojho zajačika, popová diva vyzerá fantasticky a postavu jej môžu závidieť aj čerstvé dvadsiatničky.

Pozrite si v galérii nižšie aktuálne pikošky a horúce fotky zo života Jennifer Lopez.

Autor: Tat
Foto: instagram.com/jlo

 38 fotografií

Aha, ako sa predvádza! J.Lo sa snaží dokázať, že ešte nepatrí do starého železa! (FOTO)Aha, ako sa predvádza! J.Lo sa snaží dokázať, že ešte nepatrí do starého železa! (FOTO)Aha, ako sa predvádza! J.Lo sa snaží dokázať, že ešte nepatrí do starého železa! (FOTO)Aha, ako sa predvádza! J.Lo sa snaží dokázať, že ešte nepatrí do starého železa! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa