AHA, Kate Middleton zmenila farbu vlasov viackrát, ako si myslíte (FOTO)

AHA, Kate Middleton zmenila farbu vlasov viackrát, ako si myslíte (FOTO)
13 fotiek v galérií
Populárne kráľovské ženy sú veľmi odlišné, ale v niečom sa zhodujú. Na vlasy si nedajú siahnuť a sú verné štýlu, ktorý im sedí. Od Diany, cez Kate až po Meghan sme im na hlave nevideli žiadne veľké zmeny, no niečo vám predsa mohlo ujsť...

Vlasy Kate Middleton sú už takmer ikonické, avšak bližší pohľad odhalí, že ich nenecháva len tak “ležať ľadom”. Síce dlhodobo nosí dlhý odrast a hnedú farbu, s kaderníkom už vyskúšali viacero rôznych odtieňov. Nie je hnedá ako hnedá a pramene britskej vojvodkyne to jednoznačne dokazujú.

Raz svetlejšie, inokedy tmavšie a dokonca aj moderná kombinácia prechodu odtieňov. Toto všetko manželka princa Williama vyskúšala a predviedla na svojej hlave. V galérii pod článkom sme zozbierali najvýraznejšie zmeny jej hnedej farby a hoci to nie je radikálna zmena, predsa len Kate oživí.

Viac v galérii!

Autor: ling
Foto: Getty Images

 13 fotografií

AHA, Kate Middleton zmenila farbu vlasov viackrát, ako si myslíte (FOTO)AHA, Kate Middleton zmenila farbu vlasov viackrát, ako si myslíte (FOTO)AHA, Kate Middleton zmenila farbu vlasov viackrát, ako si myslíte (FOTO)AHA, Kate Middleton zmenila farbu vlasov viackrát, ako si myslíte (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa