Aká ste podľa posteľnej bielizne? Obliečky vás odhalia

Aká ste podľa posteľnej bielizne? Obliečky vás odhalia

Kvalitný spánok si každý najlepšie vychutná vo svojej posteli, ktorú si ustelie po svojom. Čo o vás prezradia vaše posteľné obliečky?

1. Škrobené biele
V snehobielych obliečkach z husto tkanej bavlny máte pocit ako v luxusnom hoteli. Ak ich máte najradšej, pravdepodobne ste poriadkumilovná, v živote si potrpíte na kvalitné veci a dbáte aj na ten najmenší detail. Patríte k ľuďom, ktorí otvorene povedia, čo si myslia.

2. Bodkované

Obliečky s bodkami si vyberajú ľudia, ktorí majú radi zábavu a sú bezstarostní. Ak aj na vašej posteli žiaria bodky, ste dynamická, zvládate robiť viacero vecí naraz a na všetky sa dokážete naplno sústrediť.

3. Prúžkované
Ak obľubujete prúžky a máte ich rada aj na svojej posteli, odhaľuje to o vás, že ste sebavedomá žena.

4. So zvieracou potlačou
Posteľné obliečky so zvieracou potlačou o vás prezrádzajú, že ste plná života a veľmi spoločenská. Ak máte rada leopardí alebo zebrí vzor v kombinácii so žiarivými a sýtymi farbami, značí to o vás, že ste kreatívna osobnosť. Nebojíte sa povedať svoj názor, aj keď sa niekomu nemusí páčiť.

5. Kvetinové
Kvetinový vzor si vyberajú ženské a hravé duše. Ak na vašej posteľnej bielizni žiaria kvety, ste komunikatívna a príjemná osôbka. Nesmierne si užívate, keď vás niekto rozmaznáva a keď môžete byť v centre pozornosti.

6. Pestrofarebné
Ak máte posteľnú bielizeň v sýtych farbách, znamená to, že sa nebojíte riskovať. Často ste stredobodom pozornosti, a aj keď občas preháňate, je s vami zábava.

7. V jemných farbách
Ak si posteľ obliekate do kvalitných jednofarebných obliečok v jemných farbách, vnímate spálňu ako svoju svätyňu. Na regeneračný spánok potrebujete mať fyzickú i psychickú pohodu. S veľkou pravdepodobnosťou ste citlivá osoba a milujete komfort.

8. Čierne
Čiernu posteľnú bielizeň si vyberajú sofistikované a silné osobnosti. Ak máte takú, ste nezávislá žena a túžite byť úspešná. Všetky rozhodnutia robíte s rozvahou a patríte ku konzervatívnym ľuďom. Ak sú vaše čierne obliečky zo saténu, je jasné, že svoju posteľ zbožňujete až tak, že by ste v nej strávili aj celý deň.

9. Červené
Červené posteľné obliečky o vás prezrádzajú, že ste extrovertka. Ste odvážna a ambiciózna, nemáte rada, ak vás niekto ignoruje alebo podceňuje. Pre spánok v červenej sa rozhodujú ľudia, ktorí si vedia vychutnávať život a žijú naplno.

10. Každá iná
Ak svoje prikrývky a vankúše obliekate do rozdielnych obliečok, ste síce neorganizovaná, ale zato spontánna osobnosť a neustále ste v plnom nasadení. Nezáleží vám na takých drobnostiach, ako sú rovnaké obliečky, dôležité je pre vás najmä to, že nejaké sú a plnia svoj účel.

Autor: tk
Foto: Shutterstock.com

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Prírodná medicína"

Poradňa