Angelina Jolie adoptovala ďalšieho člena do rodiny! Neuhádnete odkiaľ (FOTO)

Angelina Jolie adoptovala ďalšieho člena do rodiny! Neuhádnete odkiaľ (FOTO)
50 fotiek v galérií

Početná rodina hollywoodskej krásky sa rozrástla. K šiestim deťom pribudol ďalší člen. Tentokrát vyberala jej dcéra Vivienne.

Začalo to pred viac ako pätnástimi rokmi, keď oscarová herečka Angelina Jolie (44) adoptovala svojho prvého potomka Maddoxa (17) z Kambodže. Vtedy ešte žila v manželstve so svojím druhým manželom Billy Bob Thorntonom (63).

Po tomto osudovom rozhodnutí sa herečke adopcie zapáčili a k Maddoxovi čoskoro pribudla sestra Zahara (14) z Etiópie. Aj preto celý svet šokovala správa, keď po randení s Bradom Pittom (55) hviezdny pár oznámil, že čakajú svojho prvého potomka.


Shiloh Nouvel (13) prišla na svet 27. mája 2006. No ani po vlastnom dieťati Angelina s adopciami neprestala, a keďže jej vtedajší partner Brad Pitt súhlasil, adoptovali chlapčeka z Vietnamu a dali mu meno Pax Thien (15).

Netrvalo dlho a veľká rodina sa opäť rozrástla a nie len o jedno, ale hneď o dve deti. V roku 2008 sa Angeline Jolie a Bradovi Pittovi narodili dvojičky Vivienne Marcheline (11) a Knox Leon (11). Túto idylku potvrdila už len svadba hereckého páru v roku 2014.

 

No ani deti Angelinu a Brada neudržali v chomúte a po dvoch rokoch sa rozviedli, hoci predtým ako pár fungovali dlhé roky. Dnes Angeline robia radosť práve deti, ktoré neskutočne miluje.

Jej početná rodina sa však tento týždeň rozšírila. Herečka vyrazila so svojou dcérou Vivienne do zverimexu PetSmart v Los Angeles pre nového domáceho miláčika. Pozrite, aký je rozkošný.

Kliknite do fotogalérie a pozrite si, čo si rodina adoptovala.


Text: nat
Foto: Profimedia

 50 fotografií

Angelina Jolie adoptovala ďalšieho člena do rodiny! Neuhádnete odkiaľ (FOTO)Angelina Jolie adoptovala ďalšieho člena do rodiny! Neuhádnete odkiaľ (FOTO)Angelina Jolie adoptovala ďalšieho člena do rodiny! Neuhádnete odkiaľ (FOTO)Angelina Jolie adoptovala ďalšieho člena do rodiny! Neuhádnete odkiaľ (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa