6. Väčšina ľudí stavia na online zoznamovanie
Podiel ľudí, ktorí sa už nezdráhajú hľadať potenciálneho partnera prostredníctvom nových technológií, stúpa rok čo rok. Dnes už s tým nemajú problém priemerne dve tretiny ľudí.

7. Ak vydržíte tri mesiace, ste na dobrej ceste
Ďalší zaujímavý údaj prišiel zo strany dátových analytikov - čerstvé páry, ktoré spolu prekonajú trojmesačný časový horizont, spolu zvyčajne ostanú 4 roky a viac. No ak chcete ísť s dobou, asi po šiestich mesiacoch by mala prísť reč na manželstvo. Cíti to tak mierne nadpolovičná väčšina mužov i žien.

e
Zdroj: Shutterstock

8. Textová komunikácia dokáže uľaviť
Takmer pätina párov tiež uviedla, že si vybudovala vyššiu dôveru k partnerovi aj vďaka textovým konverzáciám a časť z nich pripustila, že vďaka e-mailom a správam už vyriešili aj konflikt.

9. Väčšina ľudí hľadá najmä úprimnosť
Anonymné údaje z 3 miliónov profilov známej online zoznamovacej siete poukazujú na to, že ľudia pri opisovaní hodnôt, na ktorých stavajú, sa zmieňujú najmä o úprimnosti. V závislosti od veku zoznámeniachtiví v rôznom poradí uvádzajú aj zábavu, zmysel pre humor, rodinu či bezproblémovosť partnera.

10. Prvá schôdzka pri káve či večeri
Čo sa týka prvého rande, ženy-používateľky zoznamovacích aplikácií pri opise ideálnej schôdzky uvádzali najmä slovo večera (ak mali od 20 do 30 rokov) alebo káva (ak mali 30 a viac rokov). Tak koho najbližšie pozvete na kávu vy?