1. Obetuje sa pre vás
Ponúkne vám dáždnik, kým on bude moknúť, precestuje celé mesto len pre to, aby vám priniesol zabudnutý mobil či kľúče? Ak obetuje vlastné pohodlie a čas, ľúbi vás. Nemajte z toho výčitky svedomia, robí to, lebo to sám chce. Je však dôležité, aby ste jeho snahu nezačali zneužívať.

2. Zastane sa vás
Ukrivdil vám niekto? Zamilovaný muž to vníma ako krivdu voči vlastnej osobe, a ak treba, postaví sa za vás. Zvýši na protivníka hlas alebo ukáže svoju mužskú silu. Aj o tom je láska.

Nesťažujete sa na svoju partnerku kamarátom. Zdroj foto: Shutterstock
Zdroj: Shutterstock

3. Je zraniteľný
Ak je do vás až po uži zaľúbený, nerobí mu problém ukázať sa pred vami aj v úlohe zraniteľného tvora. Ak mu je clivo, poplače si. Nerobí mu problém naplno prejaviť emócie. Pre mužov je totiž odhaľovanie vlastnej duše veľmi citlivá záležitosť a to, akí sú, ukážu len pred ženou, ktorú naozaj milujú.

4. Ste bohyňou
Ste pre neho krásna pri každej príležitosti. Aj keď vstanete ráno strapatá z postele, opuchne vám tvár, lebo ste mu porodili dieťa alebo ležíte v posteli a bojujete s chorobou... Ste preňho krásna, hoci nemáte práve svoj deň, lebo vie, že krása ženy nie je skrytá za dokonalým mejkapom, ale v jej srdci. V jeho očiach ste a  vždy budete dokonalá.

5. Odnesie nákup
Je jedno, či máte naloženú v taške jedinú bagetu, alebo megamelón. Je to práve on, kto vám odnesie nákupnú tašku alebo sa terigá s ťažkým batohom na túre lesom.