Tajnosti sú skôr znakom žien a nie mužov. Ak je muž plný záhad, neveští to nič dobré. Ak však ide len o obyčajné názory na vzťah a lásku, to nech radšej ostane v teple v jeho hlave. Inak sa budete čudovať, čo si muž skutočne o vás, o sexe s vami a iných veciach myslí.

muz
Zdroj: Shutterstock

Muž chce mať neustále prevahu a je si istý, že iného chlapa než jeho v posteli nepotrebujete. Aj keď u vás zase nedosiahol orgazmus, nie je to preto, že by niečo robil zle, vy ste jednoducho frigidná. Muži sa radi túlia so svojimi partnerkami. ALE! Neradi to priznávajú nahlas. Mohli by ste si myslieť, že sú nejakí mäkkýši. Snívajú však o tom, ako by s vami najradšej ležali niekde pod perinou, počúvali jemnú hudbu a užívali si vašu vôňu a dych.

Milujú, keď sa do práce nelíčite. Nechcú, aby ste sa fintili pre kolegov, ale pre nich. Aj keď si myslíte, že žena bez mejkapu sa údajne mužom páči najviac, nie je to tak. Muž chce vidieť ženu krásne nalíčenú a zvýraznenú tam, kde to má zmysel. Takže, žiadna sivá myška, ani doma cez víkend!