Aj vy cítite v tomto období neistotu a nervozitu? Zrejme nie ste sama. Vedzte, že mnohým vŕtajú v hlave desiatky otázok týkajúcich sa toho, kedy sa skončí situácia koronavírusu, čo vás čaká v práci a ako na tom budete zdravotne. Na všetko sme sa za vás spýtali veštkýň a toto sú ich predpovede.

VZŤAHY PO KORONAKRÍZE
Sanny,

anjelská terapeutka a veštica

Anjelská terapeutka a veštica Sanny má jasno v tom, čo vás čaká vo vzťahoch do konca roka.
Zdroj: Archív
Anjelská terapeutka a veštica Sanny má jasno v tom, čo vás čaká vo vzťahoch do konca roka.

Jedna skúška za druhou
Anjelská terapeutka a veštica Sanny má jasno v tom, čo vás čaká vo vzťahoch do konca roka. Tvrdí, že všetky vzťahy boli podrobené veľkému tlaku a museli prejsť nejednou skúškou pevnosti a pravdy. Nič nezostalo skryté, všetko vyšlo na povrch. A v tomto duchu sa budú niesť vzťahy až do konca roka. A je úplne jedno, či pôjde o vzťahy partnerské, rodinné alebo tie v práci. „Strach, neistota a izolácia v nás prevrátili hodnoty. Mnoho ľudí si v kútiku svojej duše uvedomilo, čo vlastne chce a po čom túži,“ objasnila Sanny.

Viac lásky, pohladenia a pochopenia
Posledné dni, ale aj nasledujúce obdobie sa budú niesť v znamení zmien, rozhovorov, nastavovania nových pravidiel v rodine a hľadania konštruktívnych riešení. Ľudia sa naučia počúvať toho druhého, všímať si jeho potreby a vyjadriť tie svoje. A to všetko s láskou, úctou a bez akýchkoľvek hádok.

„Mnoho vzťahov naberie nový dych a dostane nový šat. Mnohí partneri zistia, že ich vzťah je stabilnejší, ako si mysleli. Nájdu si nové spoločné aktivity a budú sa tešiť na spoločne strávený čas. A využijú ho naplno, venovaním sa jeden druhému. Nie iba existovaním vedľa seba,“ prezrádza veštkyňa. Do pracovných vzťahov zavíta viac rešpektu, úcty a ocenenia. Deti získajú viac pokory a pochopenia voči svojim rodičom. A rodičia sa s deťmi opäť začnú hrať hry. Zistia, ako veľmi si pri tom oddýchnu a že je to hodnotnejšie strávený čas ako bezvýznamné behanie po obchodoch. „Nastane jednoducho obdobie, keď si budete viac prejavovať lásku s tými, na ktorých vám záleží. Viac to poviete, viac pohladíte, viac obdarujete, viac pomôžete,“ pokračuje Sanny.

Vzťahy prejdú úplnou reorganizáciou. Ostane spolu len to, čo patrí skutočne k sebe. Slobodní majú omnoho väčšie šance na úspech.
 

Zbohom tomu, čo nefungovalo
No príde aj obdobie, keď opustíte už nefungujúce vzťahy. Definitívne. Už nebudete čakať na niečo, na zázrak na zmenu. Urobíte ju samy. „Dáte zbohom tým, ktorí už nebudú mať vo vašich životoch miesto, nech by išlo o kohokoľvek. Budete to viac cítiť v duši, v srdci,“ predpovedá veštica. Vzťahy, ktoré však stáli na mŕtvom bode, sa rozhýbu. Ľudia, ktorí sa nevedeli dať dokopy, si k sebe nájdu cestu.

Vzťahy, ktoré sa nevedeli posunúť k manželstvu či k potomkovi, nájdu odvahu a silu to uskutočniť. Samotári a slobodní nájdu omnoho viac príležitostí na pevné a dobré vzťahy. „Budete naozaj veľmi selektovať. Vytriedite a upracete si priateľov, rodinných príslušníkov, ale aj pracovné vzťahy. V konečnom dôsledku to pre vás bude mať veľmi ozdravné a blahodarné účinky. Vracia sa totiž rešpekt a pravá láska,“ uzavrela anjelská terapeutka.