Akékoľvek vzájomné nepochopenie sa je medzi partnermi bežné a ak sa periodicky opakuje, dokáže sa z neho stať lavína, ktorá vyústi do bariéry mlčania, ktorú už možno nikdy nebudete vedieť zlomiť. A vzťahu je koniec.

Kupuje si vás darmi – nedokáže vám povedať, že vás ľúbi, ale zato vám kupuje nekresťansky drahé dary? Kričí na vás, možno vás aj udrie, no na druhý deň máte na stole zlatú retiazku? Spočiatku je to možno pre vás cesta, ktorou sa ospravedlňuje, ale nie je to tak. Porozmýšľajte, či ide o darčeky z lásky alebo o „ospravedlnenky“. Kupuje si vašu náklonnosť? Je to spôsob ako si vás pripútať?
Zdroj: Shutterstock

Odvrhnutá
Jedného dňa zistíte, že ste o seba navzájom stratili úplne záujem a vaša láska sa udusila, aj keď skutočnú príčinu možno nikdy neodhalíte a zo svojich chýb sa tým pádom nepoučíte. Ako si poradiť v novej úlohe – odvrhnutej manželky? Koľko párov žije spolu tak, že nevedia ako druhému povedať: opúšťam ťa? Zdvihnite ruku, koľkokrát ste už chceli aj vy od partnera odísť.

Ak si nie ste istá, že muž po vašom boku je ten pravý, treba s tým niečo urobiť. Musíte vedieť, kedy ho nechať ísť. Láska nie je vo vzťahu všetko. Iba láska vás dvoch nemôže udržať celý život spolu. Na udržanie dobrých partnerských vzťahov, aj mileneckých treba viac faktorov. Musíte vedieť, kedy si uchrániť srdce pred láskou, ktorá za to nestojí.