V tínedžérskom veku sa jej zase nepáčil váš prvý, ani druhý priateľ? Vždy sa našiel dôvod, prečo ste chceli z domu odísť, aby sa bála, mala starosť, lebo si to zaslúži! Každá žena je iná matka. Sú však veci, ktoré na nás deti spoločne milujú, či nenávidia.

Hlavne, všetky deti chcú byť miláčikmi
Ak sa na ne raz osopíte, zamiesili ste si na problém. Čo sa im teda na nás páči a naopak, čo na nich nepôsobí veľmi vábne. Na mamách deti milujú, keď sa o seba starajú,ich krásne dlhé vlasy, keď nepôsobia vulgárne  a nerozprávajú do toho, ako sa učia. Nemali by byť hysterické a mali by dávať veľké vreckové. Na mamách deti milujú, keď im nerozprávajú do toho, ako sa učia!

Horšia dcéra či syn?
Je rozdiel medzi tým, ako sa k matke správa syn a ako dcéra? Dcéry sa väčšinou snažia svojím mamám pomáhať. Odmalička chodia s handrou po nábytku, aby pomohli utrieť prach. Skôr sa naučia používať vysávač ako čítať knižky. Chlapcov to skôr ťahá k otcom. Tí majú pre nich viac "hračiek", ktoré ich zaujímajú. Ak je však v rodine nejaký problém, alebo sa v škole pobili, radšej o probléme povedia mame, aby nedostali od otca na zadok.