Koľko rokov sa dá vydržať to, že ste pre niekoho, s kým máte dieťa, vzduch? Som relatívne mladá, pekná, robím všetko preto, aby naše manželstvo bolo pekné. Ale nedostávam žiadnu spätnú väzbu. Môj manžel sa prestal ponáhľať domov, či už za dcérkou, alebo za mnou. Cítim, že muži by o mňa mali záujem, tak prečo mi to nedá najavo aj ten môj? Nie je to tak, žeby som sa do niekoho zamilovala, ale mala som v pláne zmeniť svoj život. Lásku mi dávala len moja dcérka. To je určite najkrajšia láska, ale aj ona si zaslúži viac. Chcela som muža, ktorý nás bude mať rád obe a bude nám to dávať patrične najavo, starostlivosťou a pozornosťou. Tak som šla na rande s internetovým Robertom.

Zoznámenie s novým partnerom vás rozptýli
Zdroj: Shutterstock

Som poisťovacia poradkyňa, takže nemám problém rozprávať sa s cudzími ľuďmi. Robert bol milý, porozprávali sme sa, ako keby sme sa stretli na nejakej dovolenke. Chceli sme sa o sebe niečo dozvedieť. Večer sme si napísali správy a keď som si prečítala, že som krásna, tak som sa cítila nádherne. Robert sa mi páčil tiež. Písala som si s cudzím chlapom, ale môjmu mužovi to bolo jedno. Preto som nemala žiadne výčitky svedomia. Keď sa o mňa nestará on, musím sa postarať sama o seba.

Išla som na ďalšiu schôdzku, na ktorej ma už Robert pohladil po ruke. Potom nasledovala ďalšia schôdzka. Môj muž si stále nič nevšimol, stále si žil svoj život. Vedela som, že pokiaľ sa budem s Robertom ďalej stretávať a budeme si rozumieť, neskončí to len hladením ruky. Ale, zistila som, že na veľké podvádzačky nemám odvahu. Pokiaľ to naozaj myslím vážne, chcem to povedať manželovi skôr, než sa to stane. Asi som dúfala, že spraví niečo, čo ma zastaví. „Chcem ti povedať, že sa stretávam s iným mužom," povedala som mu, keď sme išli spať. "Prečo mi to hovoríš?" opýtal sa zaskočene. "Nechcem ťa podvádzať, ale takto už ďalej žiť nechcem," znela moja odpoveď.