Ženy môžu pokojne tvrdiť, že sex nie je pre ne až taký dôležitý. To však platí len do určitej miery. Ak nie sú spokojné, môže to predstavovať zádrheľ pre budúcnosť vzťahu. Čo by ste teda mali vedieť a čoho sa vyvarovať, aby ste získali plný počet bodov? Intuícia vám našepkáva, že je potrebné úročiť všetko, čo ste sa za roky milovania a sexovania naučili.

No na druhej strane, nie je to tak trochu riziko? Nie je to ako vytiahnuť veci zo second handu? Skôr, než sa na seba vrhnete, je dobré si vopred nenápadne overiť, čo má rada, a čo naopak, neznáša. Pretože ak vaša bývalka mala rada povrazy a putá a novú známu privítate s tým, že ju chcete zviazať, nemusí to dopadnúť na prvý sex práve ako ideálna situácia. Preto je lepšie poznať aspoň dopredu jej predstavy, ktoré má o živote a o sexe s vami. 

Affectionate,Heterosexual,Couple,Hugging,And,Kissing,While,Taking,Shower,Together
Zdroj: shuttesrtock

Užívajte si bez predvádzania

Naše odporúčanie preto znie: pripraveným šťastie praje. Dámu najprv spoznajte z viacerých uhlov. Ak vám totiž ide o trvácnejší vzťah, sex na prvom rande nie je ten najlepší základ, na ktorom by ste mali začať ho stavať. Prvý sex nie je exhibícia zručností. To znamená, že nie je potrebné vytiahnuť všemožné polohy, aby ste sa ukázali, čo všetko viete. Pretože, samozrejme aj podľa toho nová partnerka pozná, že máte toho odskúšaného viac, ako by jej samej možno bolo príjemné.

Positive,Adult,Teenagers,Celebrating,End,Of,Session,In,The,Bar
Zdroj: shutterstock

No a výsledok je ten, že takýto sex môže byť prvý aj posledný a ani sa jej nebude páčiť. Preto je lepšie skúsiť klasiku, akoby ste boli sexom nepopísaná tabuľa. Začnite misionárom, pridajte pár „všeobecných“ polôh a užívajte si bez predvádzania. Dôležité je, aby ste boloi maximálne pozorný a pritom nenápadne skúmali jej reakcie.