Znova ako za mlada
Manžel je navyše lenivý, čo sa týka sexu, ani s vami ho moc nevyhľadáva. Tak ste sa rozhodli, že v sebe nebudete potlačovať vaše ženstvo. V posteli je milenec očarujúci, páči sa vám to s ním, randíte ako za mlada, ale potom sa vraciate domov, nadšená z toho, že si máte s kým podebatovať. Beriete sex trochu ako muž, len si užiť, nezamilovať sa. Doma ste vzrušená z predstavy, že sa opäť stretnete so svojím milencom, budete si vymieňať nežnosti, ale to je všetko. Ešte ste sa do neho nestihli zamilovať.

Ak nemáte chuť na milovanie, sex nahraďte túlením sa.
Zdroj: Shutterstock

Zatĺkať!
Ženy bývajú často neverné svojím manželom, len vedia lepšie zatĺkať. Riskujú všetko, vzťah, manželstvo, rodinu, neboja sa zlomiť srdce, ak chcú dobrodružstvo. Sú však precízne v tom, aby na to nikto neprišiel. Aj preto si vyberajú milencov, ktorí nestoja o vzťah, iba o sex. Prečo podliehame milencom? Pretože potrebujeme, aby nás niekto miloval, a to fyzicky.

Ak sa doma na to zabúda, manžel je ako cudzí v posteli, aj tak nemáme to srdce ho opustiť, lebo je vám s ním mimo spálne dobre, je čas si nájsť za neho náhradu, ktorá vás bude pod perinou rozmaznávať. Sme predsa ženy, potrebujeme nežnosti, dotyky. Aj keď s manželom nie ste v posteli ideálny pár, máte predsa spolu deti. Je úžasný ako otec, vaše deti ho milujú, máte toho viac spoločného, ako iba radosti posteľových nocí.