Nie, nebojte sa nájsť si nového partnera, hoci aj veľmi rýchlo po rozvode. Je to náplasť na zranenú dušu. Nemusíte nosiť rok čierne šaty a trápiť sa.

Potrebná opora
To, že ste sa raz popálili ešte neznamená, že to už musí byť za každých okolností stále rovnaké. Využite radšej nadobudnuté skúsenosti a pozerajte sa teraz na začínajúci vzťah s inými kritériami. Teraz už viete, čo by ste od partnera určite nestrpeli a viete akým typom sa máte vyhnúť. Tak prečo to neotočiť vo vlastný prospech a nedať šancu niekomu, koho si už tentoraz lepšie oťuknete?

d
Zdroj: Shutterstock

Zamilované pohľady a preskakujúce iskričky už možno vo vás nevyvolajú takú eufóriu ako kedysi, no určite vám vykúzlia úsmev na tvári. Pocit, že niekomu na vás záleží vám istotne zlepší náladu. Na lásku predsa nie je nikdy neskoro. A možno tá osudová bude na vás čakať práve po prvom zakopnutí. Len ste si dopredu predplatili daň za krásne roky, ktoré máte pred sebou.

Rozvodové peripetie sú strašiakom pre mnohé rozvedené ženy. Práve kvôli nim sa nechcú rozbehnúť do nového vzťahu. Ako by si nechceli pripustiť možnosť, že s novou láskou nemusia utekať priamo pred oltár. Pokiaľ vás trápi jedine tento problém, nechajte si otvorené zadné dvierka a vyskúšajte si vzťah bez papierov. Roky overia vaše city a možno sa necháte nakoniec zlákať spojením dvoch prstienkov.