Milostný život je u mnohých z nás v katastrofálnom stave. Za tento stav môže najmä práca, stres, nedostatok času či neustále naháňanie sa. Skúste to zmeniť, náš manuál by vám mohol pomôcť okoreniť vaše posteľné radovánky a zmeniť zaužívanú rutinu. Unáhlený životný štýl, pracovné povinnosti, stres či nezaplatené účty sa vedia odzrkadliť aj vo vašom intímnom živote s partnerom. Na sex už nemáte dostatok času, chuť alebo ste sa dostali do rutiny, z ktorej nie a nie von. Dajte si s partnerom sedemdňovú výzvu a doprajte si ho každý deň po dobu celého týždňa. Zabudnite však na klasiku.

Prvý deň: Ranné hrátky

Praktizujete s partnerom ranný sex? Pravdepodobne už dlhý čas nie. Skúste si preto nastaviť budík o čosi skôr a užite si príjemné maznanie s milovanou osobou, ktorá ešte oddychuje vo vyhriatej posteli. Pomaly partnera zobuďte a snažte sa ho pripraviť na prichádzajúcu dávku vzrušenia. Verte či nie, do práce sa vám pôjde omnoho ľahšie a počas celého dňa budete pozitívne naladené.

Passion,,Dating,And,Love.,Young,Beautiful,Sexy,Couple,Have,Sex
Zdroj: shutterstock

Druhý deň: Vysnívané miesto

Ak máte nejaké vysnívané miesto, kde by ste to s partnerom chceli robiť, choďte do toho. Či už to bude milovanie pod holým nebom, v skúšobnej kabínke alebo niekde vo vode. Takisto si môžete nájsť nové miesta vo vašom byte alebo dome, ako je napríklad kuchynský stôl či podlaha v predsieni. Nezabudnite na nové polohy a daný okamih si užite naplno.

Young,Couple,Enjoying,Each,Other,In,The,Shower
Zdroj: shutterstock