Ako však spoznáte, že je vám neverný? A je jedno, či si s kolegyňou dal len zopár bozkov, alebo jej pravidelne vyhrieva posteľ? Vieme, ako ho odhalíte. Majte otvorené oči. A neprezradia ho len neodškriepiteľné dôkazy nevery ako stopa rúžu na košeli, dámsky parfum na krku, dlhé blond vlasy na saku či zvieracie chlpy na nohaviciach, hoci chováte len rybičky...

Neverí vám
Záletník dobre vie, že nájsť si bokovku môže byť občas jednoduchšie, než by sa zdalo. Lenže hoci chodí poza bučky on, z nevery upodozrieva práve vás. Stačí, ak vás začne bombardovať telefonátmi, keď to doteraz nerobil, alebo sa stále pýta na kamaráta, s ktorým ste pred časom zašli na kávu. Posudzuje vás podľa seba a dá vám to vyžrať.

Chronický neverník
Ak žijete s mužom, ktorý bol neverný aj predtým, ako vás spoznal, buďte na pozore. Zvyk je železná košeľa a platí to aj pre neveru. Ak aj v minulosti „vymetal cudzie komíny“, môže to ľahko urobiť aj teraz.

Keď sa niekde „zdrží“, máva nepravdepodobné vysvetlenia.
Zdroj: Shutterstock
Keď sa niekde „zdrží“, máva nepravdepodobné vysvetlenia.

Rezignoval?
Už ste si zvykli, že ste mali „taliansky“ vzťah a hádali ste sa takmer o všetkom, alebo že vám neustále vyčítal vaše zlozvyky. Ak s tým prestal, niečo visí vo vzduchu a nemyslite si, že mu vaše nedostatky zázračne prestali prekážať. Pravda je, že vášmu partnerovi je jedno, čo robíte.

Sústredí sa už len na novú ženu. Buďte opatrná, aj keď sa jeho správanie zmení na horšie. Napríklad, keď mu zrazu lezie na nervy to, čo donedávna zbožňoval, a háda sa s vami aj pre nepodstatné veci. S veľkou pravdepodobnosťou sa objavila v jeho živote iná žena. A ak počas hádky spomenie, že si vás nemal vôbec brať, je len otázkou času, kedy so svojou neverou vyrukuje.