Správanie muža závisí od toho, akú partnerku má po svojom boku. Nie nadarmo sa hovorí, že za každým úspešným mužom je žena. Od prírody sú totiž naprogramovaní, aby svoju ženu robili šťastnou. Niekedy to môže znieť neuveriteľne, najmä ak ten váš vysedáva celé dni na gauči alebo si každý večer vybehne na „jedno“ pivko, ktoré sa pretiahne až do záverečnej.

Pohádaný pár.
Zdroj: Shutterstock

Pravdepodobne sú to vaše slová a činy, ktoré spôsobili, že máte doma slabocha. Na jednej strane ste síce citlivejšie ako muži, ale v návale každodenných starostí viete byť aj celkom tvrdé a neoblomné. Občas nemáte ani páru o tom, do akej miery môžete ovplyvniť svojich partnerov. Takže ak chcete z papuče urobiť chlapa, ideálne je, neurobiť z muža papuču...

Potrebuje byť hrdina
Mnoho vzorcov správania si prenášate zo svojej rodiny, preto je niekedy ťažké ísť proti odpozeranému od rodičov. Uznajte však, že ak si vždy sama navŕtate diery na obrazy, zavesíte poličku, odnesiete ťažký nákup a vymeníte olej v aute, čo ostane pre vášho muža? Áno, často viete veci urobiť lepšie a najmä rýchlejšie. A sú aj muži, ktorým to imponuje, ale tiež iba do istej miery. No verte, že Super Woman lieta sama. Ak teda nechcete zostať ako ona a navyše túžite mať po svojom boku poriadneho chlapa, nechajte ho robiť veci, na ktoré ho evolúcia predurčila – zabiť mamuta a ochrániť samičku.