Aj vy si myslíte, že máte mužov prečítaných? Máte pocit, že vás nemôžu ničím  prekvapiť? My však vieme, čo na ženách tajne milujú a nepovedia o tom.


1. Silu ducha
Napriek tomu, že muži sa najskôr zamilujú očami a až potom srdcom, nestačí im len krása. Milujú na vás aj vnútorné vyžarovanie. Ak ste krásna aj zvnútra, máte vyhrané.

2. Vôňu tela
Ak mu voniate aj neosprchovaná alebo príjemne spotená po vášnivej noci, naozaj vás miluje. Feromóny, ktoré zo seba vylučujete, sú preňho tou pravou voňavkou.

3. Prirodzenosť
Muži milujú prirodzené ženy. Napriek tomu, že sa radi a často obzrú za vyumelkovanou krásavicou, v skutočnosti majú radi vás. Stačí, ak máte upravené nechty a obočie a čisté vlasy. Naopak, ak má žena na tvári výraznú vrstvu mejkapu, odradí ich to.

4. Ak nie ste doma
Môžete byť jeho modlou, no zbožňuje chvíle, keď nie ste doma. Vtedy má možnosť tešiť sa na váš príchod. Ak môžete, pokojne strávte víkend u kamarátky. Určite vašu neprítomnosť ocení.

5. Milujú vašu blízkosť
Muž miluje dotyky a je mu jedno, či sa dotýka on vás alebo vy jeho. Keď spolu trávite čas, je to skvelý spôsob, ako si dať najavo vzájomnú náklonnosť. A nebojte sa, dotyk sa nemusí vždy skončiť sexom!

6. Vaše NIE
Muži na vás tajne milujú, keď ich odmietnete alebo nesúhlasíte s ich názormi. Znie to síce čudne, ale nechcú byť na sto percent dominantní, tak zbožňujú vašu asertivitu. Asertívne ženy vedia, čo chcú, a pre mužov je to sexi.

7/ Tajomstvá
Ak ste pre muža tajomná a stále má na vás čo spoznávať, je to správny motor vášho vzťahu. Muži totiž zbožňujú ženskú tajomnosť a patrične ju ocenia. Tak mu o sebe nikdy neprezraďte všetko!

Pre toto nás milujú! 22 vecí, čo muži na ženách tajne zbožňujú a nepovedia o tom

8/ Nedokonalosti
Ak nevyzeráte ako modelka z titulky časopisu, nič to. Keď vás muž miluje, neprekáža mu, že máte po deťoch popraskané bruško, na stehnách celulitídu či nejaké kilo navyše. Neprekážajú mu ani jazvy po operácii či znamienka. Práve tie vás robia v jeho očiach výnimočnou.

9/ Koketnosť
Muži zbožňujú, keď sa správate ako žena. Ich očiam ladí ženská chôdza, pohadzovanie vlasmi, citlivosť, neskrývané emócie, ale aj hnev. Ak to s nimi nepreháňate, sú vašou súčasťou a dotvárajú vás. A to sa mužom páči.