Muž, ktorý niekde vystaví vaše intímne fotografie, pričom príliš nejde o umelecké hľadisko, ale skôr o objekt, sa skrátka potrebuje pochváliť. To je v prvom rade a je to... celkom milé. V druhom rade to môžeme chápať tak, že ostatných, vás alebo seba potrebuje za každú cenu o niečom presviedčať. No priamočiare gestá vždy boli a budú čitateľné. Najmä, ak ich robíme verejne.

Dávajú na známosť, chceme niečo povedať – a chceme to povedať touto formou a prezentovať to tým a tým známym. Ak vám tento štýl nevadí, vyhovuje vám a dôležité pre vás je najmä to, čo si myslí on, všetko je v poriadku. Ak vás to ale prekvapí alebo zažívate také to nepríjemné vnútorné šteklenie, niečo je zle.  

Pozor na ostatných
Vonkajšie reakcie môžu byť mimoriadne pozitívne a vám vyletí sebavedomie ako ručička teplomera. Ale skúste sa zamyslieť, čo potom. Ako myslíte, že budú reagovať vaše známe a kamarátky, keď tam nebudete a ako sa na vás budú pozerať iní muži, tým skutočným, vnútorným pohľadom? Ak sa odpovede nebojíte, nemáte prečo sa obracať na ostatných.