Riziko do budúcnosti
Iste na to teraz nemyslíte, ale predstavte si, čo všetko sa môže stať v budúcnosti, keď na tieto zábery zabudnete. Ostatným stačí jeden alebo niekoľko klikov na fotku, a budú ju mať navždy u seba, s vyhliadkami ju kedykoľvek použiť. Po prijatí do nového zamestnania vás môžu sprevádzať posmešné úškľabky kolegov, pretože je TAK jednoduché, vyhrať niečo z internetu.

A keď náhodou budete vo verejnej funkcií, lebo nikdy nehovorte nikdy, takéto fotky vás môžu nielenže skompromitovať, ale vám aj zrúcať celé roky kariéry a úprimnej snahy. A ak, bože chráň, prídete o partnera a budete si hľadať nového, skúste hádať, aké predsudky to v ňom môže vyvolať.

Jasné riešenie sporu?
Na jednej strane nie je nič okázalejšie, na druhej strane ráznejšie, ako dať najavo, že ste jeho. Ak máte problém s treťou osobou, ktorá sa naváža do vášho vzťahu, akokoľvek, nie je lepšia taktika, ako jej pokusy zahrať do outu. Niektorým ľuďom stačia aj otrepané a vyzývavé gestá. Pokiaľ vám nie, nech vám stačí, že vaše pikantné zábery nosí v peňaženke.