Ak sa však ocitnete v partnerskom trojuholníku a máte dôvody, pre ktoré ho chcete na nejakú dobu utajiť, prinášame vám zopár tipov ako to urobiť než ho s partnerom začnete otvorene riešiť.

Mobily vás prezradia najskôr
Vzťahoví poradcovia vravia, že najčastejšie dôjde k odhaleniu nevery prostredníctvom mobilných telefónov. Preto, ak ste sa rozhodli, že sa pustíte do adrenalínovej zábavky zvanej „tajný románik“, myslite na to, že svoj nový objav si musíte v telefóne uložiť pod falošným menom a minimalizovať s ním esemeskovú komunikáciu. Správy okamžite mažte, rovnako ako dôkazy o volaní. Deaktivujte navigáciu, prostredníctvom ktorej si váš partner môže zistiť, kde sa práve v danú chvíľu nachádzate. Rovnako eliminujte komunikáciu cez sociálne siete, ktoré sú rizikové rovnako, ak nie viac.  

S návštevami hromadných akcií narábajte opatrne
Možno túžite so svojím ctiteľom zájsť do divadla alebo kina či len tak do spoločnosti. Ak ste sa rozhodli svoj vzťah tajiť, zabudnite. Aj keď ste presvedčená, že na akcii nikoho známeho nestretnete, ako sa vraví, náhoda je blbec. Nikdy neviete, kto koho pozná, kto vás kedy kde videl, napríklad na fotke. Ak predsa len neodoláte, vyberte si kultúrnu udalosť vo vzdialenejšom meste, aby ste riziko minimalizovali.  

Na darčeky radšej zabudnite
Ktorú ženu by nepotešilo, keby dostala kvety, malý darček, bonboniéru alebo inú pozornosť? Lenže, keď viete, že doma môžete mať problém takýto typ prezentu obhájiť, radšej sa ho vzdajte. Rovnako nezabudnite zlikvidovať vstupenky do divadla alebo kina a dobrou radou je, aby ste všade platili v hotovosti a nie platobnou kartou.