Každý milovník či milovníčka filmu vie, že zážitok z kina je nenahraditeľný. Kvalitný obraz a zvuk, ktorý je v kinách CINEMAX na celom Slovensku štandardom, ponúka MAXIMÁLNY FILMOVÝ ZÁŽITOK, aký si váš obľúbený film zaslúži. A vynikajúcich snímok sa na koniec leta veru nahrnulo poriadne veľa!

Už teraz v kinách nájdete napríklad novú českú komédiu Šťastie je krásna vec, alebo nečakaný kinohit – historickú drámu Fatima, rozprávajúcu príbeh troch detí, ktoré sa stali svedkami známeho zjavenia Panny Márie. Na konci augusta dorazí na plátna jeden z najočakávanejších filmov roka – akčná sci-fi dráma Tenet o agentovi, ktorý sa pokúsi zabrániť tretej svetovej vojne pomocou hrátok s časom. Začiatok septembra potom bude patriť hranej verzii Pinocchia, ktorý sníva o tom, že sa stane ozajstným chlapcom. A o týždeň neskôr zabaví divákov – a najmä diváčky – ďalšia česká komédia so sľubným názvom Ženská pomsta!

Ilustračné foto.
Zdroj: CINEMAX
Ilustračné foto.

V utorok 22. septembra vás vo vašom kine CINEMAX dokonca čaká pravá Babská jazda - premietanie česko-slovenského filmu Bábovky s Táňou Pauhofovou, Bárou Polákovou a Jiřím Langmajerom v hlavných úlohách, ale aj s welcome drinkom, taškou plnou darčekou a bohatou tomobolou! Lístky si však treba uchmatnúť čo najskôr, míňajú sa rýchlo...

Máte z návštevy kina obavy kvôli zdravotným rizikám? Vedeli ste však, že narozdiel od rodinných osláv, žiadne filmové premietanie sa zatiaľ nestalo ohniskom nákazy koronavírusom? Pri vstupe do kina je k dispozícii dávkovač dezinfekcie na ruky, dezinfikované sú pravidelne aj všetky dotykové plochy v jeho priestoroch. Vetranie kinosál funguje na princípe vonkajšej cirkulácie vzduchu, teda vzduch z kinosály je odvádzaný preč, zatiaľ čo dnu prúdi čerstvý vzduch zvonka. V kombinácii s rúškami, ktoré sú počas sledovania filmu (s výnimkou času stráveného konzumáciou jedál či nápojov) pre divákov povinné, znižuje vetranie pravdepodobnosť nákazy prakticky na nulu.

Ilustračné foto.
Zdroj: CINEMAX
Ilustračné foto.

Navštívte na konci leta kino CINEMAX a vyhrať môžete hneď dvakrát – najprv MAXIMÁLNY FILMOVÝ ZÁŽITOK, a potom vo VEĽKEJ LETNEJ SÚŤAŽI napríklad VIP karty, elektrobicykle či dokonca súkromnú projekciu!

Ilustračné foto.
Zdroj: CINEMAX
Ilustračné foto.