Váš partner totiž ani náhodou o vás nemusí vedieť úplne všetko aj napriek tomu, že spolu žijete desiatky rokov. Okrem toho, mnoho vecí ho ani nezaujíma. Napríklad kedy sa holíte alebo či je tá nová kabelka naozaj nová.

Nie je to nové
Pokiaľ svojimi nákupmi neruinujete rodinný rozpočet, niektoré môžete pred svojím manželom pokojne zatajiť. Faktom totiž je, že s najväčšou pravdepodobnosťou nepozná obsah vášho šatníka a vaša kabelková výbava je tiež mimo rozsahu jeho pozornosti. Tak keď si kúpite nový dizajnový kúsok, môžete sa tváriť, že ste ho len práve vytiahli po pár rokoch zo skrine.

Ilustračné foto.
Zdroj: Shutterstock

Som prirodzene krásna
Ak máte viac ako 40, možno ste uvažovali nad zázračným liekom na prinavrátenie večnej mladosti. Dvadsiatnička z vás už síce nikdy nebude, ale dopomôcť k mladšiemu vzhľadu si môžete a manžel o tom nemusí ani len tušiť. Tak mu môžete zatajiť, že pravidelne navštevujete nielen kozmetické salóny, ale si z času na čas doprajete aj nejaký ten botulotoxín. Ak po ňom nevyzeráte ako figurína bez mimiky, ale dáte sa „vyhladiť“ len veľmi prirodzene (drobné vrásky na čele, medzi obočím či pri kútikoch úst), je to v poriadku. Váš partner túto zmenu ocení a s veľkou pravdepodobnosťou ani len nebude tušiť, čo je za tým.