Odhalenie
Podvádzaná manželka veľmi rýchlo zistí, že je jej manžel neverný. Ako sa však v takom prípade zachovať? Tolerovať mu úteky za slobodou a žiť si pritom svoj život alebo prestať sa hrať na mŕtveho chrobáka a začať voči tejto nepríjemnej situácii konať.

Niektoré ženy ustúpia od hádok, už sa nechcú zbytočne rozčuľovať, keď dúfajú, že sa zase všetko vráti do normálu a manžel pochopí, že jeho úlet by mal skončiť priaznivo pre rodinu, nie pre milenku. Dá sa nevernému mužovi dohovoriť po dobrom? Neverili by ste, ale áno. Dobré slovo pôsobí dokonca ako šoková terapia a muži zvyknú vytriezvieť. Z ničoho nič dobrá manželka a nervózna, hádavá milenka, ktorá čaká, kedy sa už rozvedie má jediný záver: žiaden rozvod!

Nikto by predsa nechcel ísť do horšieho. Ďalšou starosťou je spoločný majetok a deti. Byť spolu však musia chcieť obaja. Jeden nič nezmôže. Nemôžete nútiť manžela, aby s vami žil aj naďalej, ak nechce. Nedá sa s tým bojovať. Buď je chuť alebo nie je. Podvádzané manželky by mali čo najskôr vyhľadať psychológa. Konajú často v amoku a neuvážene. Hlavne sa netreba nechať ponižovať a ešte manžela voziť domov opitého z jeho rande. To rozhodne nie.

Podvádzaná manželka veľmi rýchlo zistí, že je jej manžel neverný.
Zdroj: Shutterstock

Nikdy nemôžete zmazať to, čo ste spolu prežili. A práve na tieto spomienky by ste mali hrať. Milenky vedia zabaviť iba na chvíľu. Potom začnú byť úplne rovnaké, ako každá iná žena – partnerka, manželka, družka. Je preto rozumné vydržať. Ako? Práve to vám poradí skúsený psychológ v manželskej poradni.

Ako teda končia podvádzané ženy?
Smutne. Celá situácia je postavená vlastne na nich. Čo urobí žena, to sa stane aj so vzťahom. Muži sa obyčajne vždy po nevere vracajú naspäť k manželke, do pokojného prístavu. Podvádzaná žena môže často strácať nervy, prácu, priateľov. Nevie sa koncentrovať na robotu, každému sa vyplakáva. A jedného dňa to niekoho prestane jednoducho baviť.