Niekto by mohol tvrdiť, že mu stačí, keď je partner pracovitý, iný chce radšej príťažlivého a sexi, poniektorí zase túžia po spoľahlivom a starostlivom jedincovi. Zoberme si pár návykov, ktoré vám pomôžu vytvoriť silné puto so svojou polovičkou. Overené!

Rozdielna výška - ak je jeden z vás príliš nízky a druhý príliš vysoký, tak môžete dospieť k naozaj bolestivým, a hlavne nepohodlným situáciám. Nikto si nechce zo sexu robiť jogu, však?
Zdroj: Shutterstock

Šťastné vzťahy sú založené na realistických očakávaniach
Zabudnite, čo ste videli vo filmoch alebo v televízii. Inými slovami, reálne vzťahy nie sú také, ako to vidíte vo filmoch plných nonstop romantiky, večerov pri sviečkach a víchrici erotiky! Zdravé a pozitívne vzťahy majú základné vedomosti o riadnych a vhodných očakávaniach pre stabilný a dlhotrvajúci vzťah.

Chápu, že nie všetky dni budú plné vášne a romantiky. Podobne chápu, že tmavé škvrny vo vzťahu môžu byť len dočasné. Ľudia, ktorí sú úspešní vo vzťahoch na nich pracujú s partnerom pravidelne. Opýtajte sa sami seba: "Čo môžem urobiť dnes, aby sa môj partner so mnou cítil lepšie?" Malé kúsky úsilia sa každý deň budú len hromadiť a naberať na sile.