Či už ide o tie najjednoduchšie, ako dobrý výzor pri obrade až po tie najvážnejšie, dokedy táto pohoda a radosť z manželstva vydrží? Čo však so situáciou, keď prídu po obrade gratulovať novomanželom ženíchove expriateľky?

To sa podržte! Z čoho má ŽENÍCH NA SVADBE najväčšie OBAVY?

Muži nezvyknú byť až takí nerozhodní, nereagujú príliš emotívne, ani keď ide do tuhého, sú vždy tí pokojnejší z dvojice. Čo sa však stane, ak stratia nad sebou kontrolu a začnú sa prehnane obávať a to pred vašou životnou udalosťou, akou je svadba alebo po nej?

Muži a ich obavy
Muži si zvyknú pred svadbou rozoberať v hlave debaty s rodičmi, so známymi, s priateľmi. Všetky dôležité upozornenia, rady do života. Skôr však tie, ktoré dostali od kamošov na rozlúčke so slobodou. Niektoré by sa ich budúcim manželkám rozhodne nepáčili. Sebavedomý muž po celý život nie je nikto iný ako Superman.

Muž bez starostí neexistuje, len ich vie dobre ukrývať. Muža pred svadbou netrápi jeho vzhľad, skôr chce, aby sa jeho známi dobre zabavili. Trápi ho, keď je jeho nastávajúca nervózna. Muži si obrat neužívajú tak, ako my ženy. Skôr sa tešia na jeho finále a kedy sa už navečerajú.