My ženy máme kdesi v temnom kúte DNA zakódované, že tie najlepšie Vianoce vieme spraviť len doma. Lenže – za akú cenu? Bežným javom sú sviatočné fotky, na ktorých mama buď chýba, alebo vyzerá ako keby si odbehla zo šichty v bani. Osem z desiatich opýtaných žien sa počas sviatkov „radosti a pokoja“ cíti neradostne a nepokojne.
Odísť tak aspoň raz na Vianoce niekam, kde kapra zabije niekto iný a kapustnicu nebude treba vetrať do Silvestra...sen. Nesplniteľný? Opak je pravdou.

Pohrávate sa s tou myšlienkou?

„Keď je šťastná žena, je šťastná celá rodina.“ Rokmi overený výrok vlastnými skúsenosťami dokladuje aj Andreas Schuster, generálny riaditeľ Kúpeľov Piešťany. Už viac, ako 8 rokov si s najbližšou rodinou užíva komfort, ku ktorému sa bez obetovania sa aspoň jedného z členov rodiny (volajme ho žena) bežne nedá dopracovať.
Na trávení Vianoc mimo domu ho podľa jeho slov najviac baví „no stress“ režim, veľké možnosti dovolenkového vyžitia sa bez dodatočného cestovania, absencia predvianočných príprav a hlavne - žiadne upratovanie po nich. Jeho obľúbenou sviatočnou aktivitou je ísť si s deťmi ráno, kým manželka ešte spí (!) plávať do hotelového bazéna. Chceli by ste, aby aj váš Štedrý deň prebiehal v takomto relaxačnom tempe? Čo tak dať si masáž alebo bahenný zábal namiesto „sauny“ nad panvicou, v ktorej sa vypráža kapor?

Ilustračné foto.
Zdroj: Ensana Health Spa Hotels
Ilustračné foto.

Tichá Noc v secesnom skvoste na Kúpeľnom ostrove

Cestovanie a užívanie si “all inclusive” zostalo pre mnohých počas tohto náročného roka iba nesplneným snom. No možno nás o čosi tuhšie primklo k Slovensku, ktoré oplýva krásami oceňovanými aj v ďalekom zahraničí. Piešťany je lepšie raz zažiť, ako sto krát o nich počuť. Keď si ich chcete vychutnať v trblietavom vianočnom šate a vrátiť sa po sviatkoch domov zrelaxovaní, zdravší a krajší, nenechajte si ujsť jednu z posledných možností rezervovať si svoj kúpeľný vianočný pobyt.

Štýlová perla secesie – päťhviezdičkový hotel Thermia Palace na Kúpeľnom ostrove v Piešťanoch už dokončuje posledné prípravy na hostí, ktorí sa tento rok rozhodli stráviť Vianoce a Nový rok v najvyhľadávanejších európskych kúpeľoch. Tím profesionálov sa aj počas sviatočných dní postará o maximálne pohodlie, opateru a zaslúžený luxus, ktorý si kúpeľní hostia prídu do Piešťan dopriať. Bohaté menu, široká škála liečebných procedúr, pod rukami skúsených fyzioterapeutov bude v Piešťanoch k dispozícii všetkým, ktorí sa rozhodnú vykročiť z každoročnej rutiny a stráviť „šťastné a veselé“ inak.

Ilustračné foto.
Zdroj: Ensana Health Spa Hotels
Ilustračné foto.

V hoteloch patriacich do siete Ensana Health Spa Hotels sa môžete spoľahnúť na stopercentné dodržiavanie všetkých protipandemických opatrení. Pred ubytovaním je každý z hostí otestovaný antigénovým testom a tím profesionálov sa stará o maximálnu bezpečnosť a hygienu tak, aby sa minimalizovali všetky riziká a nenarušil sa komfort kúpeľných hostí.

Všetky potrebné informácie o ponuke a možnostiach rezervácie nájdete na stránkach http://www.ensanahotels.com/piestany.