Inými slovami, do svojho „zoznamu želaní“ by okrem kariéry, vyšportovanej postavy, zdravého jedálneho lístka, zážitkov a prípadne sexu mali zaradiť aj pojmy ako teplo domova či intimita. Možno ste aj vy, ak ste stále single, boli do tridsiatky taká zaneprázdnená všetkými možnými aktivitami, že na rozmýšľanie o zakladaní rodiny vám už nezvýšil čas.

Vzťahová poradkyňa Zelda West Meadsová sa v rozhovore pre Dailymail tiež vyjadrila, že mnohé ženy ostávajú single preto, lebo si jednoducho nastavia nereálne očakávania. „Ženy, ktoré stretávam, sú atraktívne, úspešné a s vysokými nárokmi. Majú pevnú predstavu o tom, ako by ich muž mal vyzerať a nechcú sa uspokojiť s ničím iným,“ vysvetľuje Zelda.

Ako na strasti života single
Žiadne párové zľavy, život single je drahší. Žiaľ, je to pravda. No i s tým sa dá vybabrať. Neplytvajte potravinami a nekupujte zbytočnosti. To, čo zaplatíte viac za bývanie a účty, ako keby ste to delili dvomi, môžete šikovne ušetriť inde. Trávenie voľného času osamote. Áno, to je jedna strana mince. Niekedy je vám smutno ísť samej do kina či na dovolenku. Ale keď tú mincu otočíte, zistíte, že takto do vašich plánov nikto nezasahuje a vy sa nemusíte neustále niekomu prispôsobovať.