Možno však premýšľate, ako vašej záhrade dodáte osobitý pôvab. Inšpirovať sa môžete aj v KiK, kde nájdete celý rad záhradných svetielok a krásnych figúrok, ktoré skvele vyniknú nielen v kvetinovom záhone.

Dajte si záležať aj na vytvorení vhodnej atmosféry vo vašej záhradke.
Zdroj: Kik
Dajte si záležať aj na vytvorení vhodnej atmosféry vo vašej záhradke.

Kto by nemiloval letné grilovačky s priateľmi či rodinou? Oveľa intenzívnejšiesi ich však vychutnáte vetdy, keď si dáte záležať aj na vytvorení vhodnej atmosféry. Praktickým, no zároveň aj veľmi romantickým doplnkom, sú rôzne LED osvetlenia a lampy. Svetielka môžete rozmiestniť po záhrade alebo do jednotlivých kvetináčov tak, aby vytvárali dostatok svetla, no zároveň nerušili príjemné prítmie. Zaujímavým prvkom však môžu byť aj svietiace kvetináče, ktoré môžete použiť v exteriéri, ale aj ako atypický interiérový doplnok.

Čo to vykúka z kvetinového záhonu? Je to malá žabka, ktorá sa schováva pred zrakmi zvedavcov. Takýmto spôsobom môžete svoju záhradku ozvláštniť aj pomocou rozkošných zvieratiek. Či už si vyberiete slimáka, malého vtáčika alebo žabu, uvidíte, ako vaša záhrada naraz ožije.

Kliknite do galérie plnej tipov na skrášlenie záhradky.