Bekr sa odviazal! TOTO napísal o Hilmerovej na sociálnej sieti! Monika, už sa červenáš?

Bekr sa odviazal! TOTO napísal o Hilmerovej na sociálnej sieti! Monika, už sa červenáš?
18 fotiek v galérií

Ani s dvomi školopovinnými deťmi známy slovenský pár nestráca zmysel pre romantiku. Tanečník Jaro Bekr napísal svojej partnerke, sympatickej herečke Monike Hilmerovej k narodeninám takéto láskyplné vyznanie - a zároveň poradil ostatným mužom!

"Sme spolu niečo cez 11 rokov a sme stále zamilovaní, šťastní. Jeden z návodov čo môžem už teraz dať je, že muži hýčkajte si vaše ženy. Dávajte im najavo že ich ľúbite, tak často, ako sa len da. Pomáhajte im. Počúvajte ich. Smejte sa s nimi veľa.  Dnes ma moja a o hodne lepšia polovička narodky. Všetko najlepšie! Ďakujem za najlepších 11 rokov v mojom živote," vyznal sa na sociálnej sieti.

Kliknite do galérie pod článkom.

Známa dvojica spolu romanticky strávila aj predošlé výročie.K spoločnej 10-tke sa obdarovali navzájom, a to cestou do ďalekého Mexika a Spojených štátov amerických. "Prvý moment bol, že sme chceli ísť na koncert Bruna Marsa, lebo sa nám páči, ako spieva. Zhodou okolností sme mali deň predtým deviate výročie svadby. A tak sme si nielen oddýchli od pracovného tempa, ale si aj urobili radosť..." prezradila nám Monika vlani v rozhovore.

Čo má nové túto jeseň? Dozviete sa v aktuálnej čísle Báječnej Ženy.

Autor: Dana
Foto: Facebook, Pluska

 18 fotografií

Bekr sa odviazal! TOTO napísal o Hilmerovej na sociálnej sieti! Monika, už sa červenáš? Bekr sa odviazal! TOTO napísal o Hilmerovej na sociálnej sieti! Monika, už sa červenáš? Bekr sa odviazal! TOTO napísal o Hilmerovej na sociálnej sieti! Monika, už sa červenáš? Bekr sa odviazal! TOTO napísal o Hilmerovej na sociálnej sieti! Monika, už sa červenáš?
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa