Bez vrások, mimiky a sexu! Elvis by sa čudoval, čo mu z jeho žienky vyrástlo! (FOTO)

Bez vrások, mimiky a sexu! Elvis by sa čudoval, čo mu z jeho žienky vyrástlo! (FOTO)
28 fotiek v galérií

Priscilla Presley, niekdajšia manželka legendárneho speváka Elvisa Presleyho už má vyše 70 rokov, no je bez vrások, ale kvôli množstvu sfušovaných operácií stratila schopnosť ovládať mimické svaly.

Tak sa z kedysi krásnej ženy stalo monštrum, ktoré by sa poľahky stratilo v múzeu voskových figurín...

Za svoj vyžehlený vzhľad Priscilla vďačí plastickým operáciám a omladzujúcim zákrokom. Je bledá a úplne bez výrazu, tak by v nej dnes Elvis určite nenašiel dievčatko, do ktorého sa zaľúbil pred viac ako pol storočím. Priscilla Presley, rodným menom Priscilla Ann Wagnerová sa s legendárnym spevákom stretla, keď mala len 14 rokov. Spevák si ju doslovne „vychoval“ podľa svojich predstáv. Radil jej, ako sa má obliekať, česať a správať. Keď si ju v roku 1967 zobral za ženu, žiarila šťastím a panenskou čistotou. Doslovne!

Napriek tomu, že mal Elvis v tom čase za sebou už desiatky mileneckých románikov a neviazaného sexu, s Priscillou sa údajne prvýkrát miloval až po svadbe. Romantiku si však dlho neužili, lebo Priscilla otehotnela, možno už po prvom sexe. Dcéra Lisa sa totiž mladým manželom narodila už 9 mesiacov po svadbe.

Pre mladú mamu sa roky po pôrode stali doslovne utrpením. Napriek tomu, že mali s manželom krásny vzťah a Elvis bol známy svojim kladným vzťahom k sexu, manželke ho vraj nedoprial. Tvrdil, že s matkou svojho dieťaťa nedokáže mať sex! Výsledkom bolo, že už 6 rokov po svadbe požiadala Priscilla o rozvod.

Dlho však za známym manželom nesmútila a rýchlo dohnala zameškané. Krátko po rozvode s Elvisom našla náhradu a muža vhodného do postele. Na 22 rokov sa ním stal Marco Garibaldi, s ktorým má syna Navarona. Ako vyzerala známa herečka keď stretla Elvisa? Ako ju zmenil pôrod a k akému vzhľadu sa dopracovala po rokoch?

Všetko nájdete v GALÉRII pod článkom.

Autor: mam
Foto: profimedia

 28 fotografií

Bez vrások, mimiky a sexu! Elvis by sa čudoval, čo mu z jeho žienky vyrástlo! (FOTO)Bez vrások, mimiky a sexu! Elvis by sa čudoval, čo mu z jeho žienky vyrástlo! (FOTO)Bez vrások, mimiky a sexu! Elvis by sa čudoval, čo mu z jeho žienky vyrástlo! (FOTO)Bez vrások, mimiky a sexu! Elvis by sa čudoval, čo mu z jeho žienky vyrástlo! (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa