BEZ ZÁBRAN! Nahá Keira Knightley sa nehanebne bozkáva s... (FOTO od 18 rokov)

BEZ ZÁBRAN! Nahá Keira Knightley sa nehanebne bozkáva s... (FOTO od 18 rokov)
17 fotiek v galérií

Keira Knightley (33) a Eleanor Tomlinson (26) prežívajú spolu skutočne vášnivú lesbickú lásku. Nahé prsia, bozky a orgazmus. To všetko pred očami verejnosti.

Filmové plátna znesú všetko. Obe herečky si zahrali v novom filme o francúzskej spisovateľke Sidonie-Gabrielle Colette, ktorý by mal prísť do kín na budúci rok. Keira stvárnila slávnu spisovateľku, Eleanor jej milenku Georgie Raoul-Duval.

Snímka však nechce byť len obrazom lásky nabitého erotikou. Zaoberá sa aj témou rodových noriem na začiatku 20. storočia. Collete je totiž tlačená svojím manželom, aby písala romány pod jeho menom. Ona však chce svoj talent ukázať ako žena.

 

„Nechceli sme, aby sexuálne scény boli zobrazené cez mužskú optiku,“ prezradila Keira Knightley pre Daily Mail. „Boli sme si vedomý toho, že majú byť šteklivé, ale v žiadnom prípade sme nechceli aby boli vykorisťujúce.“

Keira tiež priznala, že natáčanie bolo pre ňu mimoriadne náročné. V tom čase sa musela plne venovať aj svojej dcére Edie a vstávať k nej päťkrát v noci. „Pamätať si pri takomto režime texty je veľmi ťažké,“ dodáva. Dcéru má s manželom Jamesom Rightonom, s ktorým je od roku 2013.

Šteklivé zábery nájdete vo fotogalérii.

Text: nat
Foto: Profimedia, archív Pluska.sk

 17 fotografií

BEZ ZÁBRAN! Nahá Keira Knightley sa nehanebne bozkáva s... (FOTO od 18 rokov)BEZ ZÁBRAN! Nahá Keira Knightley sa nehanebne bozkáva s... (FOTO od 18 rokov)BEZ ZÁBRAN! Nahá Keira Knightley sa nehanebne bozkáva s... (FOTO od 18 rokov)BEZ ZÁBRAN! Nahá Keira Knightley sa nehanebne bozkáva s... (FOTO od 18 rokov)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa