Bitka o dedičstvo pokračuje: Gottov chudobný zať sa vyhráža Ivane! TOTO si od nej pýta!

Bitka o dedičstvo pokračuje: Gottov chudobný zať sa vyhráža Ivane! TOTO si od nej pýta!
20 fotiek v galérií
Manžel Gottovej najstaršej dcéry Dominiky (46) vystrkuje rožky. Fínsky hudobník Timo Tolkki (53) vyhlasuje, že budú žalovať vdovu Ivanu Gottovú kvôli dedičstvu.

Na bitku o milióny chce právnika zadarmo
Maestro Karel Gott sa údajne so svojou najstaršou dcérou vyrovnal ešte počas svojho života. Zať však nie je spokojný: „Boli pri tom asi štyria právnici a dostala 100-tisíc eur. Nie je to spravodlivé, je to vlastne celkom výsmech," povedal Dominikin manžel Timo Tolkki pre TN.cz.

VIDEO: Rozlúčková omša s maestrom Karlom Gottom

Fín si je vedomý, že majetok jeho nebohého svokra mal hodnotu približne miliardu českých korún, čo je okolo 25 miliónov eur. Karel Gott ešte pred smrťou prepísal väčšinu majetku na svoju manželku Ivanu. Timo Tolkki tvrdí, že jeho manželka sa bude súdiť s Ivanou Gottovou. „Hľadáme vhodného právnika, ktorý by nás zastupoval, budeme chcieť niekoho, kto by to urobil bez honoráru, pretože si právnika nemôžeme dovoliť. Nemáme veľa peňazí." povedal pre TN.cz Timo Tolkki. Požiadavky fínskeho hudobníka sú dosť vysoké. „Budeme chcieť dva milióny eur, alebo dom na Bertramke. Dom by nám stačil," prezradil Timo svoje úmysly pre TN.cz.

Kliknite do galérie pod článkom.

Čo na to Dominika?
Gottova najstaršia dcéra nie je z rečí svojho manžela nadšená a jeho vyhlásenia dementovala. Dominika českému denníku Blesk povedala: „Rozhodne žiadnu žalobu nechystám, počkám na klasické dedičské konanie. To, čo robí môj manžel, je jedným z dôvodov vrcholiacej manželskej krízy."

Priznala aj to, že jej manžel má finančné problémy. „On je muzikant a bohém. Už nejaký čas je bez práce a nedokáže uživiť rodinu. Mesiac bol na turné po Južnej Amerike a vrátil sa bez peňazí. Tvrdí mi, že mu usporiadateľ nezaplatil. Neviem, ako to bolo naozaj. Prestala som mu veriť," zdôverila sa Blesku.

Dominiku Gottovú okrem manželskej krízy trápi aj závislosť na alkohole a liekoch, avšak otcovi na sklonku jeho života sľúbila, že sa dá do poriadku. Možno by jej pomohol návrat do rodného Česka. Českému denníku Aha! sa Dominika zdôverila, že nad trvalým návratom do svojej domoviny vážne rozmýšľa.

Autor: Tat
Zdroj foto: Profimedia.sk

 20 fotografií

Bitka o dedičstvo pokračuje: Gottov chudobný zať sa vyhráža Ivane! TOTO si od nej pýta!Bitka o dedičstvo pokračuje: Gottov chudobný zať sa vyhráža Ivane! TOTO si od nej pýta!Bitka o dedičstvo pokračuje: Gottov chudobný zať sa vyhráža Ivane! TOTO si od nej pýta!Bitka o dedičstvo pokračuje: Gottov chudobný zať sa vyhráža Ivane! TOTO si od nej pýta!
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa