Bokovka, z ktorej vzniklo bábo?

Bokovka, z ktorej vzniklo bábo?

Žena je neverná, keď je z manželstva alebo partnerstva sklamaná. Keď je vo vzťahu ponižovaná, necíti sa rovnoprávne. Keď vidí, že ju prestal muž milovať a stretne človeka, ktorý hoci len blafuje, ale je naoko citlivý a ochotný urobiť pre ňu všetko. Nechá sa opantať pocitom, že je zase na špici, žiadaná a podľahne. Zúfalá žena robí zúfalé činy. Prerušenie prípadného tehotenstva s milencom by však bol rovnako zúfalý krok. Nevera má väčšinou trpký koniec a človek musí znášať následky.

Nejde len o to, že ste zlyhali vy, ponížili ste aj vlastného partnera. Odhalením či priznaním „bokovky“ sa však nič neuzatvára. Práve naopak, otvára sa nový priestor pre hádky vo vzťahu. Ak ste k tomu ešte tehotná a ochotná si dieťa nechať, čakajte ťažké časy. Predstavte si, že sa nájdu aj takí muži, ktorí zhltnú, že dieťa je ich a žena vychováva potomka s mužovým nevedomím. Informácia o skutočnom otcovi sa nikdy nevyzradí, otec je spokojný, matka tiež a dieťaťu je to podľa papierov do 18-tky tiež jedno.

Aký z neho bude milenec?

Až kým niekto nepotrebuje genetické testy. Dovtedy matka klame aj úradom o skutočnom otcovi. Je až obdivuhodné, v koľkých prípadoch sa manželia takto nechali obalamútiť. Dokonca svojmu otcovstvu uverili natoľko, že našli črty, ktoré má dieťa s nimi spoločné, aj keď vyzerá na prvý pohľad úplne inak. Čo sa však stáva po odtajnení otcovstva? Táto informácia obyčajne mužov zruinuje. Snažia sa zisťovať, za akých okolností bolo dieťa počaté.

Dokonca, samotní milenci sú tí, ktorí začínajú vyhľadávať svoje dieťa, pretože cítia krivdu a hanbia sa za nezodpovednosť, že sa oň nestarali a od potomka sa dištancovali. Zrazu sa chcú podieľať na jeho výchove. Aférka s milencami by mala byť vždy pod kontrolou, ak máte muža, o ktorom viete, že si dáva pozor a určite by od vás chcel testy otcovstva. Je totiž iba málo takých, ktorí by vedome vychovávali cudzie dieťa a vám tento úlet tak ľahko odpustili.

Veľký celosvetový prieskum: Vieme, aký je ideálny vek milenca!

Autor: Lea

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Rodinný život"

Poradňa