Bola krásna: A toto so sebou urobila kvôli Angeline!

Bola krásna: A toto so sebou urobila kvôli Angeline!
65 fotiek v galérií

Sahar Tabar má len 22 rokov, ale vyzerá ako dvadsaťročie po smrti. Tvrdí, že absolvovala 50 plastických operácií, aby sa podobala na hviezdnu ikonu Angelinu Jolie.

VIDEO: Takto sa Sahar prezentovala pred fanúšikmi

Teraz ju dokonca za „vyčínanie“ na Instagrame v rodnom Iráne zatkli a táto správa obehla celý svet. Oficiálny dôvod znie: rúhanie.

Sahar na mravnostnom súde čelí aj obvineniam z podnecovania násilia, získavania príjmu nevhodnými prostriedkami či povzbudzovania mládeže ku korupcii. Hneď po zatknutí jej zrušili aj instagramový účet.

Kliknite do galérie pod článkom.

 

Mladá Iránčanka bažiaca po pozornosti pôvodne disponovala veľmi peknými črtami. A aj keď zrejme až tak morbídne ako na zverejnených fotografiách nevyzerá, pretože ich zvykla upravovať v počítačovom programe, vidno, že jej prirodzená krása je nenávratne preč. Uvidí sa, ako to dopadne s jej slobodnou budúcnosťou...

Autor: Dana
Foto: Instagram

 65 fotografií

Bola krásna: A toto so sebou urobila kvôli Angeline! Bola krásna: A toto so sebou urobila kvôli Angeline! Bola krásna: A toto so sebou urobila kvôli Angeline! Bola krásna: A toto so sebou urobila kvôli Angeline!
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Príbehy zo života"

Poradňa