Bolo TOTO prvé znamenie? Jedna vec predpovedala, čo Meghan a Harry plánujú

Bolo TOTO prvé znamenie? Jedna vec predpovedala, čo Meghan a Harry plánujú
25 fotiek v galérií
Rozhodnutie princa Harryho a jeho manželky poriadne zarmútilo palác. Vzdávajú sa svojho postavenia v kráľovskej rodine a chcú žiť viac nezávislý život. Ich kroky a vyjadrenia v ostatných mesiacoch čo-to napovedali, ale snáď nikto nečakal takýto razantný ústup. Alebo áno?

Odborníci na rodinu britskej monarchie sa aktuálne obzerajú do minulosti a hľadajú náznaky tohto vážneho rozhodnutia. Jeden počin manželov zo Sussexu naozaj predpovedal, že v búdúcnosti môžu zvažovať vlastný a nie kráľovský život, no vtedy to nikomu ani len nenapadlo...

Náznakom "nekalých" plánov Harryho a Meghan bolo narodenie ich syna, ktorému odmietli dať titul. Obaja sa zhodli, že Archie bude vyrastať bez nálepky, ktorá by z neho robila niečo viac a radšej bude klasicky používať svoje priezvisko. Ich potomok tak nie je žiadnym princom alebo lordom ako deti Williama a Kate, ale naoko obyčajným Archiem Harrisonom Mountbatten-Windsorom. Práve používanie priezviska sa dnes javí ako varovný výkričník v konaní manželského páru, ktorý je dnes prepieraný z každej strany. Nechcú viac byť súčasťou kráľovskej rodiny a to je v jej histórii veľmi neobvyklé. 

Aké ďalšie znamenia našli odborníci v správaní Harryho a Meghan ešte predtým, ako sa finálne rozhodli ustúpiť z pozícií kráľovských členov? Ďalšie nájdete v galérii pod článkom.

Autor: ling
Foto: Getty Images

 25 fotografií

Bolo TOTO prvé znamenie? Jedna vec predpovedala, čo Meghan a Harry plánujúBolo TOTO prvé znamenie? Jedna vec predpovedala, čo Meghan a Harry plánujúBolo TOTO prvé znamenie? Jedna vec predpovedala, čo Meghan a Harry plánujúBolo TOTO prvé znamenie? Jedna vec predpovedala, čo Meghan a Harry plánujú
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa