Brutálna premena "najškaredšej" Kardashianky: Je z nej iná žena!

Brutálna premena "najškaredšej" Kardashianky: Je z nej iná žena!
44 fotiek v galérií
Klan Kardashianovcov je väčšine dobre známy. Sestry Kourtney, Kim a Khloe sú už ikonami, no nie vždy to tak bolo. Najmladšia z nich - teda Khloe - bola dlhé roky označovaná za tú tučnú, prípadne najškaredšiu z trojice. A tak sa rozhodla to zmeniť!

Dnes už 35-ročná televízna hviezda je oproti sestrám výrazne vyššia a vždy bola aj plnšia. Z radu nízkych, prsnatých a zadkových Kardashianiek doslova vytŕčala a ostatní jej to rečami dávali najavo. Rokmi skúšané diéty nezaberali, no potom sa zaťala a makala naplno. Tvrdý tréning, prísna diéta a nakoniec aj zmena imidžu z nej spravili niekoho celkom iného. Napriek tomu, že sa takto premenila už pár rokov dozadu, postavu si naďalej udržiava a nehanbí sa ju všade ukazovať.

Štamgastom skoro zabehlo! Zatiaľ, čo Meghan prebaľovala Archieho, Harry si pochutnával na PIVE!

Khloe Kardashian je so sebou konečne spokojná a už nie je častovaná nelichotivými označeniami, s akými sa musela v minulosti vyrovnávať. Dnes je štíhla, sexi, sebavedomá a je tiež matka. V roku 2018 porodila dcérku a napriek tehotenstvu sa kíl navyše dokázala zbaviť. Pozrite si, ako neuveriteľne sa zmenila a aký imidž teraz nosí. Jemné úpravy tváre nezaprie a ani snahu trochu viac sa podobať superslávnej Kim, svojej staršej sestre.

Zmenu Khloe Kardashian krok po kroku nájdete v galérii pod článkom.

Autor: ling
Foto: Getty Images

 44 fotografií

Brutálna premena "najškaredšej" Kardashianky: Je z nej iná žena!Brutálna premena "najškaredšej" Kardashianky: Je z nej iná žena!Brutálna premena "najškaredšej" Kardashianky: Je z nej iná žena!Brutálna premena "najškaredšej" Kardashianky: Je z nej iná žena!
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa