Čaká bábätko s Orlandom Bloomom? Známa speváčka sa nápadne zaguľacuje (FOTO)

Čaká bábätko s Orlandom Bloomom? Známa speváčka sa nápadne zaguľacuje (FOTO)
30 fotiek v galérií

Zdá sa, že Katy Perry (34) čaká so svojim snúbencom hercom Orlandom Bloomom (42) dieťa. Sú o tom aspoň presvedčení jej fanúšikovia. Stačil im na to jediný pohľad...

Špekulácie o tehotenstve na seba nenechali dlho čakať. Stačilo, aby sa speváčka ukázala na jachte v plavkách, ktoré naznačovali jej zaguľatené bruško. Vodu na plyn prilial aj jej videoklip k piesni „Never Really Over".

Je natočený v kúpeľni. Pod šatami sa speváčke nápadne rysuje zaoblené bruško, tak komentáre o jej údajnom tehotenstve na seba nenechali dlho čakať. Či je speváčka naozaj tehotná, alebo sa počas dovolenky na Mallorke a v Taliansku len o čosi viac najedla, ukáže čas. Pár sa totiž ešte k špekuláciám o jej tehotenstve nevyjadril.

Chcete vidieť, aké bruško predviedla svojim fanúšikom speváčka? Tak kliknite na galériu pod článkom a hádajte spolu s nami.

Autor: mam
Foto: Profimedia

 30 fotografií

Čaká bábätko s Orlandom Bloomom? Známa speváčka sa nápadne zaguľacuje (FOTO) Čaká bábätko s Orlandom Bloomom? Známa speváčka sa nápadne zaguľacuje (FOTO) Čaká bábätko s Orlandom Bloomom? Známa speváčka sa nápadne zaguľacuje (FOTO) Čaká bábätko s Orlandom Bloomom? Známa speváčka sa nápadne zaguľacuje (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa