Chcete ísť po dlhšom čase s niekým novým von?

Chcete ísť po dlhšom čase s niekým novým von?

Povieme vám, čo a ako správne robiť, aby sa z vášho rande nestala jedna veľká katastrofa.

Pripravte sa
Pred dňom „D“ by ste sa mali zrelaxovať. Môžete si zacvičiť, prečítať si romantickú literatúru, pustiť si obľúbený album, aby ste boli v nálade. Postarajte sa o hygienu nielen ducha, ale aj tela. Nezabudnite na svieži deodorant a upravte si sexi vlasy. Ak máte špinavé auto, tým na muža dojem neurobíte. Najlepšie však bude, ak si na rande vezmete taxi, aby ste si mohli s vaším objavom aj pripiť. Kto v takomto prípade vyberá miesto stretnutia?

Pokojne ho vyberte vy, aj reštauráciu. Malo by to byť miesto, ktoré poznáte a kde sa cítite dobre. Pokiaľ sa jedná o neformálne stretnutie, hodí sa prekvapiť ženu darčekom. Ak nič od neho nedostanete, zrejme nevie, čo sa patrí. Stačí aj ruža alebo cukríky. Ak od neho dostanete plyšáka, rande čo najskôr ukončite, zrejme vás neberie vážne, alebo je sám ešte dieťa.

Prekvapenie? Muži chcú na prvom rande...

Komunikujte otvorene a úprimne
Snažte sa byť milá a úprimná. Ale iba do tej miery, ako je úprimný partner. Ak vám nebude chcieť odpovedať na otázky, na ktorých odpovediach od vás trvá, je to pokrytec.

Pozor na komplimenty
Ak sa vám bude dostávať až príliš veľa komplimentov, je to prejav neúprimnosti, alebo od vás bude váš nápadník niečo chcieť ako službičku. Veľa komplimentov je gýčová vec. Nemusíte mu ich v žiadnom prípade vracať.

Nechoďte na rande príliš silno namaľovaná. Ani si neobliekajte veci, ktoré vás neprezentujú. Bude to maska, v ktorej sa nebudete cítiť vo svojej koži. Buďte optimistická a reálna. To znamená, že by nemal hneď v prvý večer vedieť o všetkých vašich problémoch.

5 tipov, ako prežiť rozchod: Takto vás to prejde rýchlejšie

Ako rande zakončiť?
Nemusíte ho skončiť žiadnym veľkým prísľubom, že sa znova stretnete. Stačí poďakovanie za pekný večer. Aby ste nepôsobili ako nevďačnica a v prípade, že sa vám muž skutočne páčil, pošlite mu neskôr večer ešte esemesku, kde sa mu vyznáte z toho, že by ste ho radi ešte niekedy videli. Nemusíte tak čeliť sklamaniu zoči-voči, pokiaľ nezdieľa rovnaké pocity.

Autor: Lea

Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Rodinný život"

Poradňa