Chorý Charlie Sheen opäť na verejnosti: Ako sa na ňom podpísalo HIV?

Chorý Charlie Sheen opäť na verejnosti: Ako sa na ňom podpísalo HIV?
35 fotiek v galérií

Známy herec sa po zverejnení informácie, že je HIV pozitívny, stiahol do úzadia. Kvôli svojim dcéram však tentoraz urobil výnimku. Robil im garde a ukázal tak nielen seba, ale aj tínedžerky, ktorým je otcom.

VIDEO: Milenky Charlieho Sheena

53-ročný Sheen sa spolu s dcérami vybral na koncert Billie Eilisha. Lola a Sam s rodičom ochotne zapózovali a predviedli, ako ten čas letí. Majú už 14 a 15 rokov a ich matkou je Denise Richards. Tá bola manželkou Charlieho Sheena v rokoch 2002 až 2006, pričom potom bol herec ženatý ešte raz a na svet priviedol dvojičky. Okrem týchto štyroch detí má ešte 34-ročnú dcéru.

ŠOK Začína sa nová éra bondoviek: Slávneho Daniela Craiga nahradí TÁTO žena!

Seriálový Charlie z Dva a pol chlapa je diagnostikovaný od roku 2011. Svetu sa priznal až štyri roky nato a potvrdili sa reči, ktoré o ňom kolovali. Okrem herectva má totiž za sebou problémy s alkoholom, drogami, násilím a tiež s nadmierou sexu. Výsledkom jeho životného štýlu je, žiaľ, choroba, s ktorou žije od svojich 46 rokov.

Viete o tom, čo Charlie Sheen spravil pre osvetu o HIV? Prečítajte si v galérii pod článkom viac z jeho života.

Autor: ling
Foto: Getty Images, Roma/Mega via Dailymail.co.uk

 35 fotografií

Chorý Charlie Sheen opäť na verejnosti: Ako sa na ňom podpísalo HIV?Chorý Charlie Sheen opäť na verejnosti: Ako sa na ňom podpísalo HIV?Chorý Charlie Sheen opäť na verejnosti: Ako sa na ňom podpísalo HIV?Chorý Charlie Sheen opäť na verejnosti: Ako sa na ňom podpísalo HIV?
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa