Cibulková, Puškárová aj Kocianová: Každá chcela byť na Plese v opere tá NAJ, ale s niečím nerátali... (FOTO)

Cibulková, Puškárová aj Kocianová: Každá chcela byť na Plese v opere tá NAJ, ale s niečím nerátali... (FOTO)
15 fotiek v galérií
Ples v opere je veľkolepou udalosťou, ktorá každoročne priláka známe tváre. Na červenom koberci sa opäť predviedli jeho stálice, ale zavítali aj nováčikovia - napríklad Dominika Cibulková. Aj ona chcela byť tou najkrajšou, no s niečím nerátala...

Tenistka je momentálne v radostnom očakávaní, no napriek tomu sa neskrýva v tmavých farbách. Svoje mamičkovské obliny obliekla do jasnej bielej a nechala vyniknúť rastúce bruško. Luxusné doplnky a dokonalá vizáž nechýbali, no napriek tomu Domča, ako ju celé Slovensko volá, nezažiarila. Prečo? Lebo biela farba sa nečakane stala hitom večera.

Ples v opere 2020 sa niesol v svetlej farbe, ktorú si zvolilo množstvo prítomných žien. Okrem známej tehulky to boli aj mnohé iné, ktoré nájdete v galérii pod článkom - z mnohých aj modelka Michaela Kocianová, moderátorka Zlatica Puškárová i ďalšia tehotná hviezda Ivana Gáboríková. Vyzerá to tak, že hitom tohtoročnej plesovej sezóny bude biela, čo síce plesajúcim dámam ubralo na jedinečnosti, no napriek tomu vyzerali obe výborne! 

Viac v GALÉRII...

Autor: ling
Foto: Pluska.sk

 15 fotografií

Cibulková, Puškárová aj Kocianová: Každá chcela byť na Plese v opere tá NAJ, ale s niečím nerátali... (FOTO)Cibulková, Puškárová aj Kocianová: Každá chcela byť na Plese v opere tá NAJ, ale s niečím nerátali... (FOTO)Cibulková, Puškárová aj Kocianová: Každá chcela byť na Plese v opere tá NAJ, ale s niečím nerátali... (FOTO)Cibulková, Puškárová aj Kocianová: Každá chcela byť na Plese v opere tá NAJ, ale s niečím nerátali... (FOTO)
Focus Media

Video

Diskusia

Podobné články nájdete v týždenníku Báječná ŽENA

Cennik predplatneho

Podobné články

"Najnovšie z Úspešné ženy (aj muži)"

Poradňa